PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489641}
6,6 34 321
ocen
6,6 10 1 34321
4,0 6
ocen krytyków
U Pana Boga za miedzą
powrót do forum filmu U Pana Boga za miedzą

fajny

ocenił(a) film na 8

Dobry film, zrobił się taki troszkę "gangsterski" ale nadal zabawny. Denerwował mnie tylko wątek tej babki z policji i Staszka z Ameryki, jak dla mnie mogłoby go nie być.
Ksiądz jak zawsze super, komendant Henryk tez. Ładba sceneria tykocińska. Jak dla mnie 7/10 ale przez sentyment dla calej serii nawet 6/10

ocenił(a) film na 5
sonnchen

ogólnie pociesny film :D

ocenił(a) film na 7
sonnchen

Genialny tak jak poprzednie części fantastyczna rola pana Kamińskiego, i tak jak to kolega wyżej wspomniał genialne klimaty zabarwione gangsterką...
Film nie do zdarcia - ponadczasowy.

ocenił(a) film na 8
tomucho77

nie jestem kolegą tylko koleżanką :-) ucieszę się gdy wyjdzie następna część tego filmu.

ocenił(a) film na 8
sonnchen

Już ogłoszono harmonogram castingu statystów, na te właśnie dni, od 6.08.22 r. Będzie czwarta część, choć Bromski ma już 75 lat, jeszcze chce mu się denerwować w roli reżysera, byśmy z kolei my się łagodnie uśmiechali...

ocenił(a) film na 7
sonnchen

A Tykocin to moje miasto, które rzeczywiście bardzo ładnie się prezentuje. Czasem aż nie do poznania.
Oczywiście w Tykocinie nie jest aż tak "wioskowo" jak to pokazano w filmie, ale z pewnośćią dużo jest tej sielankowości, szczególnie latem.

ocenił(a) film na 8
tadzio3

Odwiedziłam kiedyś Tykocin, to bardzo urokliwe miejsce z barokową zabudową. Mile wspominam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones