PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 633
oceny
7,2 10 1 17633
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Dobry film. NIe rewelacyjny, ale dobry.
Kirsten zagrała świetnie. Jak bardzo seks, chciany czy nie wpływa na nasze życie.

ocenił(a) film na 10
kite_clayton

Zgadzam się. Kristen jest tu genialna. Jeden z moich ulubionych filmów z nią. Kocham też The Runaways i Welcome to the Rileys. To te najlepsze. Teraz czekam na Sils Maria i mam nadzieję, że będzie równie genialna.

kite_clayton

Kirsten xDDD

ocenił(a) film na 7
kite_clayton

Kristen faktycznie pokazuje, że potrafi grać trudne role.

Film sam w sobie bardzo dobry, ale tylko dla osób, które zmagają się z jakąkolwiek traumą, problemem czy depresją.

ocenił(a) film na 10
Yennefer_de_Vengerberg

Jak ktos ma depresje to po tym filmie mu sie pogłębi

ocenił(a) film na 7
messiiniesta

Jestem skłonna się sprzeczać.
Film pokazuje stan Melinda po gwałcie- milcząca, zamknięta w sobie, przygnębiona, załamana; po prostu była w fatalnej kondycji psychicznej, nie widziała dla siebie ratunku. Dalej widzimy, jak dziewczyna powoli, bardzo powoli wychodzi z "dołka"; po czym dzięki swojej odwadze i sile pokonuje problem.
Wydaje mi się, że twórcy w ten sposób chcieli dać osobom chorującym na depresję (czy też zmagającym się z problemami, traumą, itd.) nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że zawsze znajdzie się wyjście z sytuacji.

Ja choruję i jakoś nic mi się nie pogłębiło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones