PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 639
ocen
7,2 10 1 17639
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Speaking

ocenił(a) film na 6

Widziałem urywek filmu na TV4, ale nie mogłem go wtedy dokończyć, więc postanowiłem poszukać w Internecie. Film jest naprawdę niezły. Historia dziewczyny, która została zgwałcona a później znienawidzona przez swoich byłych znajomych nie jest sztampowy, a wydaje mi się, że taki temat łatwo było spieprzyć. Na dodatek to film telewizyjny, ale ani przez chwilę tego nie czuć. Naprawdę brawo dla reżysera!!! i oczywiście dla Kristen Stewart, która jest w filmie świetna! Jak na swoje 14 lat w czasie kręcenia filmu zagrała niesamowicie dojrzale! Świetna rola.
To kolejny film o problemach amerykańskich nastolatków, jaki obejrzałem w ostatnim czasie. Wcześniej było ‘Paranoid Park’ i ’Słoń’ van Santa. Jeśli ktoś chce zobaczyć filmy o podobnej tematyce co 'Speak' to szczerze polecam te filmy.

ocenił(a) film na 10
Incogitor

Słowem sprostowania... Nie "Speaking", a "Speak". :P

Może i można było spieprzyć film, ale ja w każdym razie oglądając Ucieczkę w Milczenie nie uświadczyłem tego stwierdzenia, które pozwoliłoby mi tak właśnie sądzić.

Jednak każdy reaguje inaczej. Jedni widzą tylko nudny wyciskacz łez, inni natomiast film, który poprzez swą fabułę ma coś ważnego do przekazania.

Kristen Stewart była świetna? Tak, sprawia takie wrażenie w każdym filmie, w którym gra.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones