PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750704}

Uciekaj!

Get Out
7,0 152 216
ocen
7,0 10 1 152216
7,4 46
ocen krytyków
Uciekaj
powrót do forum filmu Uciekaj!

4/10

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Nic nowatorskiego, ciekawego czy też wybitnie strasznego jak na horror przystało tu nie było. Film jakich wiele.

ocenił(a) film na 7
heisenberg_filmweb

Prawda, ale film trzyma dobry poziom. Jest solidny. Teraz powstaje tyle gniotów, że aż fajnie zobaczyć film w starym, dobrym stylu, dobrze zrealizowany.

ocenił(a) film na 3
heisenberg_filmweb

dokładnie. Najlepsza akcja; koleś przeszczepia mózgi w piwnicy i szlachtuje czerepy na oko. nawet nie rysuje linii nacięć markerem. Ja jak układałem panele podłogowe to sie szczypałem przy docinkach z metrówką i cienkopisem a tu koleś myk mkyk mkyk jeb i mózg transplantowany ;P Aludzie sie czepiali maszyny leczącejz Prometeusza. To już wiadomo kto ją konstruował... MURZYN!!!

dezertx

Hahaha :D. Też mnie to zastanowiło, że on tak na oko ciacha tym skalpelem.

heisenberg_filmweb

Za to miasto 44 ocenione u Ciebie na ocenę 10 było nowatorskie, pełne pomysłów i tak dalej.....

ocenił(a) film na 3
heisenberg_filmweb

masz 100% racji, ten film to poślednia produkcja przypominająca inne tego typu, które są kręcone na pęczki. Ani to ładne ani oryginalne, raczej bliżej do Malin niż do Oscarów. Widocznie Akademia po sposobie wręczenia statuetki Moonlight chce osiągnąć jeszcze większe dno.

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

Tak samo uważam, do tego te nominacje do oscarów - żenada. Niby za co? Ten film jest całkowicie przeciętny, ani nic w nim zaskakującego, ani wzruszającego, ani jakiegokolwiek, wszystko na przeciętnym poziomie. Nominacja dla głównego aktora to też jakaś pomyłka. Typ robi ciągle głupie uśmieszki i wywala oczami w irytujący sposób, oscarowa rola...chyba ich popie#%#^%@.

ocenił(a) film na 10
heisenberg_filmweb

Dla mnie świetny.

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

Obejrzałem ten film pare miesięcy temu ( w necie, a co xp) , wybrałem ten tytuł od niechcenia, ot kolejna horrorzyna. Wrażenia? Ot, kolejna horrorzyna XD i tyle. niedawno dopiero się dowiedziałem, że został nominowany do oscara a teraz jestem w szoku, że go otrzymał, ludzie ogarnijcie się, przecież gdyby nie nominacje to byście sie nawet po ten film nie schyluli do tak niskiej półki

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

To, że film był nominowany do Oscarów (i nawet dostał), wcale mnie nie dziwi. Dużo głupsze filmy były nominowane i nagradzane. Mnie ten film po prostu zirytował. To generalizowanie o rasie... język głównego bohatera, jego gra aktorska, całe to towarzystwo "białych oprawców" znęcających się nad "niewinnymi" osobnikami innego koloru skóry... fabuła, scenariusz (który właśnie dostał nagrodę), w zasadzie każdy element tego filmu - to był idiotyzm.

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

Jak dla mnie ten film jest rasistowski. Tylko w odwrotny sposób, niż się większości kojarzy termin "rasistowski". Nic szczególnego, film na siłę - jest nieprawdziwy i nie przekonuje.

ocenił(a) film na 2
heisenberg_filmweb

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 8
heisenberg_filmweb

To nie jest horror... Osoba nie odróżniająca nawet gatunków filmowych musi mieć na tyle małą wiedzę, że jej opinie są skrajnie nie prawdziwe jak Twoja

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

Zgadza się film jakich wiele a te wysokie oceny to chyba jakiś żart....

ocenił(a) film na 9
heisenberg_filmweb

Nowatorski w zestawieniu wspolczesnego kina jest akurat bardzo mocno, trzeba miec sporo uprzedzen, zeby tego nie zauwazyc.

ocenił(a) film na 8
heisenberg_filmweb

lee dobra komedia.

heisenberg_filmweb

jak nie lubisz thrillerow to nie oceniaj ja np nie przepadam za filmami gangsterskimi to nie zanizam ocen

heisenberg_filmweb

Też tego nie rozumiem. Nasłuchałam się, że wielki horror, wybitne dzieło, kandydat do oscara... i nic. Nudziłam się w trakcie oglądania. Nie czułam żadnego napięcia ani żadnego klimatu. Postacie wydawały mi się sklecone na kolanie, nie miały głębi charakteru. Nastrój wcale mnie nie porwał. Momentami gdy działy się jakieś "straszne" rzeczy, po prostu chciało mi się śmiać. Dla mnie ten film jest taki sam jak wiele innych - a szkoda, bo w zasadzie pomysł był naprawdę niezły.

ocenił(a) film na 8
heisenberg_filmweb

Ić do domu i przynieś nam po browarku, a nie pisz tyle

ocenił(a) film na 5
heisenberg_filmweb

Usnąłem ,film musiałem obejrzeć na raty .. Przeciętny film obyczajowy a może nie po prostu czarna komedia.

heisenberg_filmweb

Dlatego że w twoim mniemaniu film nie jest nowatorski i nie jest aż tak straszny dajesz ocenę 4? Widać, że za twoją oceną kryje się jeszcze coś innego i głębiej nie trzeba się nad tym zastanawiać.

ocenił(a) film na 7
heisenberg_filmweb

"Film jakich wiele." - to wymień choć 10 takich tytułów.

heisenberg_filmweb

Tam film jest jednym z bardziej przereklamowanych filmów ostatnich lat.

ocenił(a) film na 9
heisenberg_filmweb

Nie sugerujcie się ocenami dziwaków. Oglądajcie ten film i sami oceńcie kto dobrze go ocenia.

heisenberg_filmweb

Się nie zesraj

heisenberg_filmweb

Jak to nie rozumiesz zachwytów? Biała dziewczyna i murzyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones