PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282920}

Udręczeni

The Haunting in Connecticut
6,6 40 315
ocen
6,6 10 1 40315
4,2 4
oceny krytyków
Udręczeni
powrót do forum filmu Udręczeni

Kim był ten facet z retrospekcji (poza tym że oczywiście był poprzednim właścicielem domu) ? Co on robił z tymi zwłokami i dlaczego? Po co były te napisy wycinane na ciałach?? Zrozumiałam jedynie, że facet wykorzystywał chłopca jako medium do kontaktowania się z duchami (przynajmniej tak to wyglądało) - ale po co mu były te ciała i dlaczego zamurował je w ścianach domu? I jeszcze ten tekst pastora - że facet usuwał zwłokom powieki "bo chciał ich uczynić niewidzialnymi" (?) (tak było przetłumaczone w wersji z lektorem, którą oglądałam) - nie wiem... nie kupuję tego...

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Facet był poprzednim właścicielem domu i zakładu pogrzebowego. Młody, który był medium był też jego asystentem. Facet pewnie kasę zbijał na seansach spirytystycznych. Byli sławni, w gazetach o nich pisali. Pastor chyba mówił że te ciała on zbierał żeby wzmocnić moc chłopca. Dzięki temu mu chyba ta ektoplazma wyłaziła w czasie seansów. Nie wiem tylko dlaczego właśnie obcinał im powieki by byli niewidzialni. Dziwne też było że chłopak spalił tych ludzi z seansu (załóżmy że moc była za silna) i nagle obrócili się przeciwko niemu, zabili go, a potem pastor mówił że się pomylił bo chłopak był dobry i nie powinien go wyciągać, bo on chciał im pomóc. Podobał mi się ten film, fajny klimat, ale jak dla mnie czegoś zabrakło.

ocenił(a) film na 6
Elajza_7

Duchy zmarłych miały wzmacniać moc spirytystyczną tego chłopca, żeby duchy przywiązać do ciał i do tego świata obcinali im powieki, duchy nie mogły spocząć w spokoju nie zamknąwszy oczu, poza tym ciała były zbezczeszczone przez te napisy co również nie pozwalało im przejść do innego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones