PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219650}

Ukojenie

Solace
6,8 35 872
oceny
6,8 10 1 35872
Ukojenie
powrót do forum filmu Ukojenie

Przez taką niską ocenę prawie nie obejrzałem tego filmu.
Co za gimbaza oceniała tak nisko, że tak spadała średnia ocenia tego filmu?

Świetna historia, która buduje napięcie i zaskakuje. Skłania do przemyśleń lub zastanawiania się którą stronę wybrać. Bardzo dobra gra aktorska, nikt nie wyglądał na sztucznego. Super klimat / sposób na montaż, przejścia, wstrzyki itp. Pod koniec nieprzesadzone efekty ala matrix. Bardzo dobrze dobrana muzyka.
no kurde ludzie co się z wami dzieje? czemu taka niska ocena?
Ten film powinien tutaj mieć około 8mki.

ocenił(a) film na 6
radek_s_gdynia

Powinien... bo ty tak uważasz ? JEsteś jakimś ekspertem, wyrocznią w dziedzinie thrillerów ? Jak ktoś widział sporo takich filmów w swoim życiu to niekoniecznie będzie wniebowzięty. Owszem scenariusz jest dobry, ale już te a' la matrix'owe wstawki niepotrzebne kompletnie ( jak dla mnie - tyle że ja swojego zdania nie będę narzucał ). Wrzucanie wszystkich do worka z gimbazą jest nudne i strasznie pretensjonalne. Ja nigdy w gimnazjum nie byłem bo jestem za stary, ale za to zaliczyłem w kinie takie filmy jak Siedem chociażby , które w dziedzinie thrillera stanowiły kamień milowy ( potem dopiero pojawiły się podobne filmy na masową skalę ). Ukojenie to niezłe kino dające do myślenia ale rewelacja ? Moim zdaniem przesadzona ocena. Pozdrawiam..mimo różnicy zdań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones