PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393366}

Ukryta strategia

Lions for Lambs
6,0 9 584
oceny
6,0 10 1 9584
4,8 4
oceny krytyków
Ukryta strategia
powrót do forum filmu Ukryta strategia

Na wstępie powiem, że była to produkcja filmowa, która bardzo chciałem obejrzeć - ze względu na plejadę aktorów która w tym filmie wystąpiła. Jestem wielkim fanem Toma Cruisa i Meryl Streep dlatego też oczywistym było, że film ten muszę obejrzeć. I co mogę powiedzieć - film zawiódł moje oczekiwania. Pomysł na film był bardzo ciekawy, ale niestety scenariusz okazał się niezbyt dobrze wykonany. W filmie brakuje jakiejkolwiek akcji, jest przegadany. Nawet doskonali aktorzy nic nie pomogli - role na pewno nie są epokowe i nie zapadają w pamięci(z tej trójki najlepiej wypadła Meryl Streep). Rozumie, że nie miał to być film wojenny, a historia ukazująca polityczną stronę wojny - i to się chwali, ale wykonanie tego jest bardzo przeciętne. Moja ocena jest bardzo niska(rzadko kiedy daję tak niską ocenę) 4/10 ! Generalnie nie polecam tego filmu, bo na dobrą sprawę nie wnosi nic wielkiego do kinematografii. Wielkie rozczarowanie jak dla mnie!

ocenił(a) film na 4
moorgooth

mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. też bardzo chciałam obejrzeć ten film, bo uwielbiam Meryl Streep, a Cruise i Redford to świetni aktorzy. a sama produkcja? nudy i brak akcji. dobry pomysł, ale słabo wykorzystany. również 4/10. pozdrawiam ;D

moorgooth

są tacy, którzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones