PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 52 676
ocen
6,1 10 1 52676
4,3 18
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Piszcie co chcecie !!! Wielu z tych aktorów których wiecniacie jest ok i pasuje do roli nathana,ale idealny do roli jest tylko jeden koleś !!!Jensen Ackles!!!!Podobny,wiek ten sam co nathan,identyczny sposób bycia i poczucie humoru!!!!!tylko on zresztą zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=O4VvhMpAJno

hantos

Jude Law albo Colin Farell :P

ocenił(a) film na 6
hantos

Chris Evans albo Tom Crouise lub Bradley Cooper

olekzb

Gerard Butler
Jensen Ackles

killer_77

Butler jako pierwszy przyszedł mi na myśl. Ale faktycznie Jensen Ackles super odnalazłby się w tej roli (w supernatural gra podobną postać).

hantos

Chuck Norris

cacau

chuck norris idealnie nadawał by się do tej roli przynajmniej nie musieli by szukać kaskadera dla głownego bohatera XD.

moviemaster2001

Ale po co Chuck miałby szukać El Dorado? To on je zbudował i ukrył.

ocenił(a) film na 7
hantos

Wizualnie Gerard Butler byłby idealny, ewentualnie Colin Farrell lub Jeremy Renner.

ocenił(a) film na 7
hantos

Andrzej Grabowski ^^

hantos

Od kiedy Eddie Murphy zagrał doktora Dolittle przestałem wierzyć, że w Hollywood podobieństwo aktora do postaci ma znaczenie.
Moim zdaniem fajnie mogliby wypaść Neil Patrick Harris jako Nathan i Billy Zane jako Sully.

hantos

Według mnie do roli Nathana Drake'a najlepiej nadaje się bohater z stargate atlantis - Joe Flanigan ;)

Digital8ty

Gerard Butler jako Nathan!

Digital8ty

To jest najlepszy typ aktora, jak dla mnie trafiłeś w 10!! Uwielbiam Stargate i tam zapadał w pamięć, gdyż też czasem obracał żartami jak Drake :) Trzymam kciuki aby tak się stało. Na serio nie wiem co ludzie widzą w Gerardzie Butlerze, jest już stary poza tym i średnio z wyglądu pasuje. Joe Flanigan pasuje dużo lepiej.

hantos

I tak Drake'a zagra ten Nathan Fillion, niestety.

użytkownik usunięty
hantos

Alberto Contador;)

ocenił(a) film na 4
hantos

tom hardy pasuje według mnie

ocenił(a) film na 7
hantos

Only Jensen Ackles-ale na razie z filmu lipa,brak jakichkolwiek informacji od bardzo dawna,prędzej doczekamy się nowego Indianina Jonasza z dziadkiem fordem:)

Kadath666

wg mnie powinien go zagrac ten co podkladal do jego postaci glos xD

ocenił(a) film na 6
hantos

Małachowski ;-)

ocenił(a) film na 7
hantos

Ja nie wiem co ty z tym podobieństwem? Jakoś nie jest zbyt przekonujace ( już bardziej nasz aktor, Marcin Dorociński jest podobny ). Ale wybór nie byłby taki zły. Moim głównym faworytem do roli
''Nathan'a Drake'a'' jest D.J. Cotrona. Nie gorsi byliby chyba Jake Gyllenhaal, Gerard Butler czy Ben Affleck ( a po cichu dołączył bym do grona Chris'a Evans'a i Henry'ego Cavill'a). Co do reszty, role powinni jeszcze dostać Rosamund Pike ( ewentualnie Sienna Miller ) - ''Elena Fisher'', Jim Caviezel - ''Victor Sullivan'' ( nie jestem pewien ), Stephen Lang - ''Gabriel Roman''. Nad resztą muszę jeszcze pomysleć ;)

pionder23

Tylko nie afleck!Nawet nie jest podobny i grac nie potrafi...I tak jak kolega niżej napisał oby nie Farell to by była katastrofa.Buttler równiez może być ale za stary pomału się robi i ma zbyt okrągłą twarz:)Pulecik :)

hantos

Drake:
- Butler,
- Gyllenhaal,
- ten Ackles może być,
- może Franco, Leto
- Cotrona
- Fassabander, mógłby dać radę
- Evans ujdzie
- Pine ujdzie
- Ventimiglia ujdzie
- Urban
Średnio mi pasują Affleck czy Farell. Zresztą dobrze ostrzyc, ciemne włosy, zarost i prawie każdy ujdzie :D

Chloe:
- Dla mnie numer jeden Odette Anable albo Gemma Arterton
- Knightley
- Alba
- Kunis
- Wilde
- Fox
- Lilly

Polska wersja Zakościelny, Dorociński, Bosak- Przybylska :D:D:D

hantos

Według mnie najlepszym aktorem do roli Nathana byłby Richard Armitage. tutaj mam parę zdjęć, coby poprzeć moje stanowisko :D http://srtawalker.tumblr.com/post/60864058893/my-perfect-casting-richard-armitag e-as-nathan

DadaJaMajka

Ja dalej wolę Jensena Acklesa ale twój wybór na pewno o niebo lepszy niz Nathan Filion:)

hantos

Cóż to za Nathan? :d Zaraz go zobaczę. Co do Jensena, faktycznie z wyglądu podobny. Niestety nie oglądałam żadnego filmu czy serialu z nim i nie wiem jak on tam stoi z aktorstwem. Co do Richarda wiem, że jest bardzo dobrym aktorem i na pewno by mnie nie zawiódł :)

DadaJaMajka

Polecam supernatural:)On tam momentami jest jak Drake:)Nawet jak nasz Drake boi się klaunów:)

ocenił(a) film na 6
hantos

Klaunów boi się Sam (Padalecki) a nie Dean (Ackles) :p

hantos

Dla mnie idealny byłby Karl Urban. Jak oglądałem Red to miałem wrażenie jakby to był Nathan Drake żywcem wyjęty z gry.

hantos

Zdecydowanie Jensen Ackles. Pasuje idealnie :)

hantos

Zero podobieństwa, jeśli chodzi o twarz. Zero.

Evangarden

Ackless zero podobieństwa? Jesteś niewidomy?

hantos

W sumie mógłbym zapytać cię o to samo. Ackles może i na rozmaitych materiałach porównawczych przypomina Drake'a karnacją i fryzurą, ale ma zupełnie inne rysy twarzy.

Jak tak teraz pobieżnie patrzę, to chyba najlepszy byłby Butler. Większe podobieństwo od Acklesa wykazują nawet Cooper, Fillion i Wahlberg.

Evangarden

Fillion? Nie no nie dogadamy się. Dobrze że masz własne zdanie ale ja mam odmienne. O ile Buttler jest dobry to reszta nie daje rady. Ale Buttler jest po pierwsze za stary, a po drugie ma zbyt owalną twarz

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/209/c/8/jensen_ackles_as_nathan_drake_by_ luckynumberslvn-d41yz0t.jpg

Nie te rysy?

hantos

Tak, nie te. Plus za ten sam kolor oczu, ale rysy twarzy Drake'a ma właśnie Fillion. Dzięki roli Castle'a w opinii publicznej wyrobił sobie także podobne poczucie humoru. Ackles wygląda sztucznie jak manekin, w dodatku ma takie jakieś puste, zimne spojrzenie. Kogoś mi przypomina, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć, kogo.

Poza tym, typuje się jeszcze Boreanaza.

Evangarden

Ackles sztucznie? Oglądałeś cały SUPERNATURAL? Facet jest z zachowania nieraz klonem Nathana:) A czy nie jest podobny?
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/209/c/8/jensen_ackles_as_nathan_drake_by_ luckynumberslvn-d41yz0t.jpg

hantos

Napisałem, że WYGLĄDA sztucznie. Nie wiem, co ma do tego jego rola w "Supernatural".
Na temat tego zdjęcia wypowiedziałem się dwa posty temu.

Evangarden

Niemal wszystko. Taki sam styl ubierania się, taki sam humor, podobieństwo, tak samo nie cierpi klaunów, jest zwinny i zabawny... To mało? I w supernatural wygląda sztucznie? Widze na pewno oglądałeś jak ja wszystkie odcinki...

hantos

Peter Facinelli będzie najlepszy ,wygląda jak wyjety zywcem z gry

Evangarden

https://img.cinemablend.com/filter:scale/quill/4/d/c/e/4/7/4dce47b5d9f58930d12d6 2c2c789fffb8f17c905.jpg?mw=600

hantos

Zdecydowanie Nathan Fillion~

hantos

Jack Maxwell, ale on nie jest aktorem :P (jednak bardzo podobny)
http://speakerdata.s3.amazonaws.com/photo/image/850479/jack_maxwell_1.jpg

hantos

Butler byłby ok, Flanigan jeszcze lepiej, natomiast pierwszy, kto mi przyszedł na myśl, jest Michel Huisman - gra daario naharisa w " Grze o tron"

przesmyk345

Scott Eastwood albo Gerald Butler

hantos

I mamy Toma Hollanda

hantos

Pff... Tom to pyskaty dzieciak, który lubi się na planie wydurniać (i dlatego pasował do wizji młodego Spider-Man'a - co nie znaczy, że nada się na Drake'a), a Mark zwykły marny aktorzyna z bickiem, który tylko czoło umie dobrze marszczyć. To będzie kit do kwadratu, typowe 6/10 maksymalnie. Reżyser zrobi papkę dla 12-latków.
Produkcja będzie mocno przeciętna - zobaczysz. Zapewniam.

hantos

To może lepiej Arnold Swarzeneger albo Dolph Lundgrem?
Żeby mnie zamordował swoją stylem i tembrem głosu jak u najemnika z legii cudzoziemskiej albo robotnika robotnika z kamieniołomu bo 30 latach palenia białoruskich cygaretek i łykania jagody? Tak grał wszędzie a po 11 latach gry w tym śmietniku Supernatural, to nie wierzę, aby był zdolny się oduczyć. Dodatkowo jest już za stary na tę rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones