PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 240
ocen
6,1 10 1 53240
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Naprawdę fajne, sprawnie zrealizowane kino „popcornowe”. Ciekawe sceny akcji, fajna chemia między dwójka głównych bohaterów, do tego ładne widoki. Taki współczesny Indiana Jones. Mimo mniejszego „star power” od „Czerwonej noty” moim zdaniem o klasę lepszy film. Ciężko mi znaleść w pamięci film na podstawie gry, który by się tak przyjemnie oglądało.

Zaznaczam też, że fanem serii gier nie jestem ogrywałem tylko druga cześć, wiec postacie jako tako kojarzę niewiele poza tym.

ocenił(a) film na 2
loku64

Zdecydowanie nie . Slient hill jest temu bliższy.

ocenił(a) film na 7
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

To zupełnie inne kino. Mi osobiście Uncharted przypadł bardziej do gustu.

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

A ja się zgadzam, mijają lata, wychodzi coraz więcej filmów na podstawie gier, 95% jest słaba, a ja wciąż uważam że "Silent Hill" to najlepszy film na podstawie gry.

ocenił(a) film na 6
loku64

Warcraft? w Moim odczuciu wyszedł całkiem dobrze jak na adaptacje gry.

ocenił(a) film na 7
Zulub

Mi "Warcraft" nie podszedł wcale, taki jakiś sztuczny, "low effort" mi się wydał

loku64

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci. a film to melony z barcelony

loku64

Z tym Indianą Jonesem to bym nie przesadzał jednak. Aczkolwiek tytuł najlepszej ekranizacji gry może się Uncharted należy jednak tylko ze względu na słabą konkurencję. Na pewno lepszy od AC, Tomb Raider czy Residentów. Film całkiem przyjemny chociaż momentami przesadzony nawet jak na blockbuster. Z tym, że grałem tylko w początek trójki więc nie wiem jak się to ma do oryginału.

ocenił(a) film na 6
loku64

Całkiem nieźle bawiłem się na Uncharted, spodziewałem się o wiele gorszego filmu. Ale moim zdaniem najlepszy film na podstawie gry może być tylko jeden i jest to 1sza część Silent Hill

ocenił(a) film na 6
loku64

Całkiem niezłe kino przygodowo-rozrywkowe.Sceny walki nawet,nawet,chociaż trochę z niektórymi przesadzili,bo to już pod Matrixa zalatywało.Ale mimo wszystko z przyjemnością się oglądało.

jazdowicz2666

Wiele scen, między innymi walki, było odwzorowaniem sytuacji z gier, które tak wyglądały.
Imo ten film ewidentnie celował w graczy - bardzo dużo smaczków, część dosłownie przełożona na wersję aktorską. Sam w sobie film, bez perspektywy gier, prawdopodobnie jest przeciętną przygodówką, ale jeżeli ktoś uwielbia tę serię, to i tak będzie się świetnie bawił (mimo pewnych gryzących zmian, niezgodnych z kanonem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones