PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 019
ocen
7,2 10 1 104019
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

wygnali jakiegoś speca 300 lat temu - a ona wyjeżdża "bo jej się przypomniało" skręca dwa razy, potem jakaś migawka gdzie indziej i już są nagle w mrocznej siedzibie ^_^ poryli trochę ale luz.

Pomijam już całkiem fakt że ten facet mógł stamtąd wyjść przecież - nie musiał tam siedzieć. No ale zamknęli mnie to się tutaj już urządzę - po co szukać miejscówki o której tamci nie wiedzą. Skoro utrzymywał kontakty robiąc wilkom świetlistą amunę to musiał wiedzieć jak stamtąd wyjść.

"Nie kojarzę tej bramy" - była tam ostatni raz 300 lat temu jak go tam zamykała, wraca po 300 latach i zdziwiona czemu bramę sobie facet postawił xD zniszczyło mnie to spostrzeżenie.

fajna scena walki - była w tym lesie, jak ta babka tak jak kocur odskoczyła w prawo - w sumie to było takie śmieszne nawet. A tak to trochę błąkali się w tym filmie, próbowali coś wytłumaczyć ale jak ktoś nie widział 1 (dobrze że widziałem kiedyś) - to w ogóle by się dziwił.

No i na koniec światło jej nic nie robi - bo tamten umarł (zgodnie z tym co mówił ten ze statku) - jak on padł to jego dzieci czy tam coś też - czyli niby jest zwykłą babką chyba.

A w 3ce (4ce) ma spać 15 lat - tam to dopiero zamota pewnie będzie.. - ale raczej przy okazyjnie obejrzę jak coś bo nie jestem jakimś fanem serii wielkim O.o'

ocenił(a) film na 8
widz00

Rozbawiłeś mnie, dawno tak pogmatwanej wypowiedzi nie czytałem:) Kto "ona"? Kto "on"? Gdzie "tam"? Kiedy "wtedy"? Który "tamten"? Czyje "jego"? Którzy "tamci"? Poza tym "poryli", "^_^", "O.o" -> poćwicz może budowanie wypowiedzi przed siadaniem za komputer :)

ocenił(a) film na 7
capeone

Ona w tym filmie jest jedna : D Myślę że Ci co oglądali skojarzą mniej więcej - a jak nie to sorka -_-'

ocenił(a) film na 8
widz00

światło ją nie zabiło, bo wypiła krew Ojca Williama i Markusa , który miał potężną moc, mógł zabić synów, ale nie chciał tego zrobić dla tego przed śmiercią powierzył jej moc by ich pokonała- ona spytała kim się stanie jak wypije jego krew a on że przyszłością czy jakoś tak

ocenił(a) film na 9
widz00

po pierwsze underworld ewolucja jest dalsza częścią, kontynuacją pierwszej części a co do ''"bo jej się przypomniało" skręca dwa razy, potem jakaś migawka gdzie indziej i już są nagle w mrocznej siedzibie'' to normalne ze każda podróż w filmie jest maksymalnie skracana jeśli nie jest ona motywem przewodnim filmu . Uzupełnię jeszcze wypowiedz dawid2385 ponieważ kiedy ona miała wypić krew ojca Wiliama i Markusa zapytała się go czym się stanie a on jej odpowiedział tajemniczo że przyszłością wiec wiadomo juz było że zajdą w niej jakieś" zmiany " ewoluuje i tytuł 2 części wyjaśniony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones