PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 032
oceny
7,2 10 1 104032
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

hehe, stawiam że to kolejna super produkcja,
coś w klimatach fajna laska porusza trochę doopą w obcisłych lajkrach
, pobawi się bronią, pozabija złych typów...
byłem na pierwszej części, lubię obejrzeć czasami taki filmik żeby szare komórki mógły się przez 90 min. porelaksować,
ale kochani nie wciskajmy ocen powyżej "6" - proszę... ktoś niewtajemniczony może się jeszcze naciąć ;-)
pozdro ALL

pnsnic

No to ty niezły znawca jesteś rzeczywiście

pnsnic

hehe
gdyby nie moja slabosc do pieknych, dominujacych kobiet w lateksie to bym nie obejrzal pierwszej czesci

ocenił(a) film na 7
Trias_2

pieknych ?;p widzialem jej zdjecia bez tapety ;] wyglada na 40 lat -scott tez wydawal sie w filmie supe przystojny a tak naprawde przecietnej urody facet.....w filmie z brzydkiego czlowieka potrafia zrobic cudo;p

ocenił(a) film na 10
samuel666

No to widzę że niewidziałeś tych zdjęć jak tak głupio tu piszesz że wygląda na 40 lat, Wpisz sobie ją w google i powinno ci znaleść:D zdjęcia z jej codziennego życia . ze scottem to samo kolego zrób i nie wypisuj takich głupot najpierw zobacz a później pisz:D

ocenił(a) film na 7
Delux_2

ej mowie wlasnie o zdjeciach robionych w ich codziennym zyciu .
moze ty sie opierasz na zdjeciach komputerowo przerabinaych i dlatego tak sadzisz;p aktorki i aktorzy nie sa tacy piekni jak ich film pokazuje.
jak bedziesz bardzo chcial to ci moge dac linka do tych twoim zdaniem pieknych aktorow;;p kurde ,stad sie bierze anoreksja u mlodych dziewczyn;p;p ale to tak na marginesie;p;p;p;p

ps: nie jestem twoim kolega;] misku;p

ocenił(a) film na 10
pnsnic

jesli ktos lubi taki klimat, to na pewno się nie zawiedzie. Jak komuś nie robią filmy o wampirach, niech sobie ogląda jakichs szybkich i wściekłych czy inne tałatajstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones