PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 032
oceny
7,2 10 1 104032
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Kicz!!!!

ocenił(a) film na 1

Nie widziałem tego filmu i nie mam zamiaru,wystraczy mi 15 minut pierwszej cześci tego kiczu.Poprostu typowy amerykański film o wampirach.
Lepiej posluchać ściezki dzwiękowej do tego filmu a szczególnie zespołu Atreyu.
A tak marginesie zastanawia mnie wysoka ocena tego filmu chyba za duzo filmow oglądacie i miesza sie w głowach albo głosują same 15 i 16 latki

ocenił(a) film na 10
madball666

Czuje się urażony tym, że 15 i 16-latki uważasz za osoby, którym "pomieszało się w głowach", tak to raczej mają osoby między 19 - 30 rokiem życia.
Poza tym, nie wpadłeś na to, że premiera jest 20 stycznia (czyli dzisiaj) i fani części pierwszej są nabuzowani. Pewnie dopiero w kinie będą za kilka godzin, ale już nie mogą się powstrzymać od dania filmowi "dziesiątki". Z pewnością jak tylko wrócą to wejdą na Film Web i zmienią ocenę (lub nie).

ocenił(a) film na 6
madball666

Kolejna krucjata idioty. Dlaczego idioty? Wystarczy przeczytac jego wypowiedz. Ocenia film którego nie ma zamiaru oglądać, a podstawą do oceny drugiej części jest 15 minut części pierwszej która mu sie nie spodobała. Kretyn.

ALIEN_K

Sam jestes kiczem. Tylko kretyn occenia film po 15 minutach oglądania i mówi na dodatek, że kontynuacja tego filmu tez będzie do dupy. Zastanów sie troche, obejrzyj film w całości i komentuj, a nie rób z siebie debila

ocenił(a) film na 8
madball666

Zgadzam się z przedmówcami.Gościu chyba pomyliłeś fora.Jeśli nie widziałeś całości, to po co te bzdetne wypociny.Aha, jak wg Ciebie wygląda "typowy amerykański film o wampirach" ?Muszę jednak z Tobą się zgodzić w jednym - ścieżka dźwiękowa - rewelaja (jak mówił Johnny Bravo ;)

ocenił(a) film na 10
madball666

Ja mam 20 lat i uważam że zarówno pierwsza część jak i druga były bardzo dobre.

madball666

Kiszka
Film obrzydliwy.. Byłam na maratonie katastofa..

ocenił(a) film na 10
ewa_jankowska

zupelnie nie rozumiem jak takie dzielo mozna nazywac kiszka
ja nie wiem jak wtedy nazywac taka prawdziwa kiszke filmowa
wysun mi jakies powazne argumenty a nie pierdziel takie herezje
film mial swietna akcje i mnie ona w pelni satysfakcjonowala, a jesli Tobie cos pod tym wzgledem nie pasowalo to se obejrzyj Harry Pottera

proroc

Hola hola, odczep się od Harrego Pottera. A swoją drogą nie lubię kretynów którzy krytykują coś czaego nie oglądali i do tego obrażają tyvh którym film się podoba. Niestety internet daje azyl takim dupkom, szkoda że nie mozna załatwiać z nimi sprawy tak jak Jay i Cichy Bob...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones