1 godz. 46 min.
7,2 102 859
ocen
7,2 10 102859
8 239
chce zobaczyć
4,6 5
ocen krytyków
{"rate":4.6,"count":5}
{"type":"film","id":169179,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Underworld%3A+Evolution-2006-169179/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Underworld: Evolution
 • Troche sie zagubilam w tym wszystkim. Pierwszym, najstarszym wampirem byl Marcus. To dlaczego jego ojciec daje swoja krew Selenie twierdzac, ze tylko za pomoca jego mocy moze ona pokonac Marcusa, poniewaz Alexander jest od niego silniejszy i starszy? I jesli Marcus byl pierwszy, to skad wzial sie Alexander?

 • Rufus_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

  Avaika Alexander to Ojciec Marcusa i Williama dlatego mówił że jest starszy ale On nie mógł zabić własnego syna dlatego dał krew Selenie ;)

 • Rufus_filmweb no ja to wszystko rozumiem :P ale skoro marcus byl najstarszy i najsilniejszy... to czemu nagle okazuje sie, ze alexander jest starszy i silniejszy :P i ja rozumiem ich koligacje rodzinne, ale gdzies tu jest luka w rozumowaniu :P

 • Avaika Marcus był najsilniejszy z wampirów zaś Alexander ojcem rodu wampirów oraz wilkołaków.

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 4

  Mirk prościej się nie da :) thx

 • Arek_89 ocenił(a) ten film na: 9

  Avaika Siła nieśmiertelnych rosła z wiekiem dlatego tak bali się wiktora którego uważali za najstarszego z wampirów i najsilniejszego później okazał się nim Marcus ale pierwszym nieśmiertelnym był jego ojciec Alexander wiec to on ze względu na to że był pierwszym nieśmiertelnym był również najsilniejszy jedynym który mógł pokonać swoich synów Marcusa i Wiliama

 • Arek_89 Stary temat ale napisze coś od siebie, dla potomnych:
  Po epidemii dżumy w 5 wieku krew Alexandera Corvinusa zmutowała czyniąc go pierwszym nieśmiertelnym (ale nie był ani wampirem ani wilkołakiem).
  Potem miał 3 synów: Marcusa, Williama i trzeciego syna od którego pochodzi Michael Corvin. Wszyscy synowie odziedziczyli zmutowaną krew, ale nie aktywną.
  Wiliama ugryzł wilk i dzięki temu aktywowało się zmutowana krew, i stał się pierwszym wilkołakiem (Lykanem) atakował ludzi, a jego ofiary stawały się wilkołakami.
  Następnie Marcusa ugryzł nietoperz, i aktywowała się jego zmutowana krew czyniąc go pierwszym wampirem, następnie stworzył innych wampirów takich jak Wiktor i Amelia (którzy stali się razem z Marcusem starszymi bo dożyli do czasów współczesnych), potem pojmali Wiliama i go uwięzili bo był nieposkromiony i nieobliczalny.

  Moim zdaniem Alexander nie był mocniejszy od Marcusa bo nie miał mocy ani wilkołaka ani wampira, był tylko nieśmiertelny, ale jego krew miała ogromny potencjał.
  I Wiktor też nie był silniejszy od swojego stwórcy Marcusem, ale Wiktora bardziej się bali bo rządził bardziej bezwzględne.

 • Seba_paj A jeszcze jedno wiliam nie potrafił zmienić się w z powrotem w ludzką postać, więc jego ofiary też nie pogli i tak przez 20 lat wilkołaki byli dzikimi bestiami.
  Aż do narodzenia się Lucian,a który został wychowany przez Wiktora, następnie ofiary Lucian,a potrafili już się zmieniać.

 • Seba_paj Sorka ale Alexander mógł z łatwością zabić Marcusa jak i Williama jak jest od nich silniejszy i dużo starszy nie mógł tego zrobić nie mógł skrzywdzić własnych dzieci dlatego ich nie zabił