PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 019
ocen
7,2 10 1 104019
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Marcus vs Victor

ocenił(a) film na 8

Ciekawi mnie dlaczego Marcus ustapił w filmie Victorowi,gdy schwytali Williama,Victor zagroził Marcusowi kierująć na niego swoje wampiry...Marcus np mogl sie wtedy przemienic w tego duzego nietoperza to by nie mieli szansmale sie poddal woli Victora...

użytkownik usunięty
Lestat_18

Markus stał się Hybrydą już po śmierci Wiktora. W pierwszej części mamy pokazane jak krew zabitego „profesora” Lykan (nie pamiętam jak się nazywał w filmie) który prowadził badania nad połączeniem obu ras spływa do trumny Markusa. Jako „dużego nietoperza” znamy go więc tylko w czasie akcji Underworld Evolution. Kraven próbuje zabić Markusa gdy on jeszcze śpi, jednak Markus został obudzony przez krew Lykana (tak robiła Selene z Victorem). Jednak schwytanie Williama jest tylko przypomnieniem, nadaje nam kierunek akcji. W tedy Markus był jeszcze „zwykłym” Wampirem. Andreas Tanis (wampirzy historyk, wygnany i trzymający z Lucianem) tłumaczy nam, że to właśnie Markus był pierwszym Wampirem jednak zawarł umowę z Victorem. W zamian za życie wieczne, Victor miał mu pomóc w powstrzymaniu Lykan.

jak juz temat Marcus vs Victor to ktory wedlog was byl silniejszy??chodzi mi o markusa nie hybryde.osobiscie stawiam na viktora.wedlog moich kalkulacji:D.marcus jako hybryda byl rownie silny jak michael no a viktor wsumie pokonal michaela.dlatego sadze ze marcus jako zwykly wampir byl slabszy od viktora takie jest moje zdanie a jakie jat wasze??

Lestat_18

wiesz co to spoiler?
<za krótki>
<za krótki>

kompaktowa

spoiler :o jak widac tytul tematu ,,Marcus vs Viktor" to wiadomo ze moze byc to temat porownujacy ich czyli pisanie o roznych sytuacjach z filmu.Wiec poco wchodzisz na takie tematy.po to tylko zeby cos napisaac ??

ocenił(a) film na 8
Jokerxodos

Markus był silniejszy, nawet jako zwykły wampir. Wydaje się to być oczywiste skoro jest najstarszy z rodu, podobnie jak William - najpotężniejszy z wilkołaków. Viktor pokonał Michaela tylko dlatego, iż ten pierwszy raz się przemienił i nie potrafił kontrolować swych mocy tak dobrze jak później, podczas walki z Markusem.

ocenił(a) film na 7
Lestat_18

Dużo spoilerów...
Markus ustąpił Viktorowi bo ten zagroził, że zabije Wiliama. A jak wiemy Markus prędzej skrzywdził by siebie niż jego.
Markus był silniejszy od Viktora, bo to on go zmienił w wampira. Viktor umierał, a na łożu śmierci Markus zaproponował mu, że da mu nieśmiertelność w zamian za ochronę. Zapewne chodziło też o to, aby to Viktor udawał najważniejszego, aby Markus nie rzucał się w oczy... Ja to tak zrozumiałam. Ale Viktor bał się zabić Markusa bo bał się, że sam wtedy zginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones