PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

...że z tej wampirycznej bijatyki można wycisnąć coś jeszcze.,,Blade-Wieczny łowca", ,,Matrix", ,,Romeo i Julia", ,,Mumia", ,,Resident Evil"...wrzucone do jednego ciężkostrawnego filmu.A wydawało się,że gorzej być nie może.

ocenił(a) film na 7
JoaquinQ_

co za myslenie czlowieku!!!!;/zgodnie z twoja teoria mozna by napisac ,ze wiekszosc filmow jest mieszanka tych ,ktore wymieniles;/;/

moim zdanie underworld moze i nie ma orginalnej fabuly ,ale klimat jest tu niesamowity(czego brakuje ostatnio w filmach tego typu)

pozdrawiam

samuel666

Nie jestem pewien czy Masz na myśli ten sam termin co ja.Mianowicie ,,klimat" (A raczej jego brak), w filmie ,,Underworld", jest równie przeciętny jak jego scenariusz.Wampiry,Wikołaki i niebieskie ludziki stanowiące połączenie obu ras.Klimat tego filmu przypomina krwawe gierki komputerowe lub teledyski grup Trash metalowych.
A teraz podam Ci przykłady filmów z klimatem:,,Psychoza", ,,Imię róży", ,,Szósty zmysł", ,,Tożsamość", ,,Osada".

Ja również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
JoaquinQ_

brak klimatu??:D::D:Dno coz jeden czlowiek jest bardziej ,,otwarty,, a drugi nie.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones