PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 032
oceny
7,2 10 1 104032
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

POMOCY!!!!

ocenił(a) film na 5

Niech mi któś powie o co chodzi w tym filmie, nic nie wiem o fabule i bohaterach, jakieś wilkołaki pono tam są, 1 nie oglądałem-a jutro mam na to iś z kumplem... Aha, czy straszne?

ocenił(a) film na 10
Arkhan

Tak na prawdę to tylko raz możesz podskoczyć z fotela.
Radził bym Ci najpierw wyporzyczyć VHS/DVD z częścią pierwszą bo nie zrozumiesz za bardzo tego co się dzieje na ekranie. No i nie da sie ukryć, że "dwójka" jest gorsza, ale ciężko jest zrobić kontynuację lepszą lub równie dobrą co dobrze widać po The Matrix.
Jak chcesz to idź, ale ja proponuję Ci obejrzeć całość w domu.

ocenił(a) film na 5
Chemical_Clear_White

Dzięki, ale chodzi mi też o fabułę, pono są tam jakies wilkołaki i inne wampiry, i jakaś wojna, czy to prawda?

ocenił(a) film na 10
Arkhan

Wampiry i Lykanie (Wilkołaki) prowadzą wojnę o panowanie nad ludzkością od ponad 500 lat.
Główna bohaterka jest "Siewcą Śmierci", czyli Wampirem od brudnej roboty. Odkrywa ona, że Wilkołaki polują na pewnego mężczyznę. Stara się wtedy odnaleść go jako pierwsza i rozwikłać zagadkę - "Po co im ten facet ?". Potem okazuje się, że jest on potomkiem Alexandra Corvinusa ojca dwóch synów. Jeszcze później dowiadujemy się, że jego synowie: William i Marcus Corvinus zostali ukąszeni przez wampira i wilka. I w ten sposób William stał się odrażającym wilkołakiem, a Marcus Wampirem. Obaj byli początkiem dwóch potężnych ras.
Reszty Ci już nie powiem bo zepsułbym Ci całą przyjemność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones