PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 019
ocen
7,2 10 1 104019
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Tak Evolution zapowiada sie na parodie Mrocznych Wiekow.

Jakis czas temu mowiono o oficjalnej Ekranizacji Wampira, takie filmy jak Underworld skutecznie ja opozniaja :/

ocenił(a) film na 4
Jackson

Underworld nie byl wcale parodia maskarady, jak na film o wampirach ktory nie mial wykupionych praw do korzystanie z WODa to byl strasznie podobny.
Oby wiecej takich filmow o wampirach a mniej Blado podobnych.

użytkownik usunięty
Jackson

Dlaczego parodią?
Ja tego filmu nie odebrałem jako parodie. Prędzej zgodziłbym się z tym poglądem jakby chodziło o Blade'a, ale nawet jego nie traktuje jako parodi - to wszak zupełnie różne koncepcje świata zamieszkałego przez wampiry.

ocenił(a) film na 8
Jackson

Jackson czy Ty w ogole wiesz o czym mowisz, miales stycznosc z WoD ??

pleciesz takie glupoty ze szok !!

jedyny film/serial wprost wspaniale obsadzony w WoD to "Więzy krwi Kindred: The Embraced (1996)" (FilmWeb id=107115) nasz piekna telewizja standardowo wykupil apare odcinkow i sluch po nim zaginal

Underworld ma swoj wlasny swiat a ze jest podobny jako tako to nie uzywaj takich slow jak "parodia"

Marucins

Chlopcze, wiem, ze film nie byl adaptacja Maskarady. Ironia bylo stwierdzenie, ze film jest parodia WoD. Bo inspiracje tym swiatem sa chyba az za nad to oczywiste :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones