PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

...Ale mam dalej nadzieję że to będzie dobre kino akcji z nieżle pokazanymi wampirami(choć osobiście wolę klimat "Wywiadu z wampirem")oraz wilkołakami.W pierwszej części zachwycił mnie niezwykły klimat wnętrz,architektury,ogólnie cała kultura wampirów żyjących pośród nas od tysięcy lat.I to że teraz wampiry biegają po ulicach w lateksie i ze spluwą przu pasie nie musi wcale być minusem,w końcu nie każdy wampir musi być fanem Closterkeller:-)Co tu dużo pisać-mam nadzieję że film będzie w klimacie pierwszej części i to wystarczy żebym obejżał go kilka razy

Draven_81

Skoro trailer cie nie przekonał to nie wiem co może, ja osobiście bardzo długo czekam na ten film, wreszcie chyba będą wspomnienia pokazane z tego co widzieliśmy na trailerze, a postać Marcusa jest bardzo ciekawie zrobiona, zobaczymy jak to będzie i bądźmy dobrej myśli, Kate oczywiście juz na wstęp idealnie wyszła, ale końcówka najlepsza :)

Nexov

Nie przekonał mnie co do tego że ta część będzie lepsza od jedynki.Bardziej mi to przypominało Van Hellsinga niż pierwszą część no ale nie tracę wiary......a tak pozatym wampiry wyglądają w przeszłości jak elfy z LOTR heh..

Draven_81

Co tam niby jest podobnego do Van Helsinga? Heh jak elf to najlepiej wyszedł Viktor

ocenił(a) film na 10
Draven_81

Mysle, że pokazane wampirki będą nieźle, ja najbardziej czekam na retrospekcje, chcę zobaczyć czy bedzie sporo bitew ze średniowiecza :-)
Pierwsza część też niesamowicie mnie rozwaliła scenografią, klimatem, i dopracowaniem szczegółów. Kostiumy wg mnie rewelacja. Fakt, ze lateks nie jest pewnie najwygodniejszy, ale wyglada za to apetycznie :P
Poza tym nie przeważał w kostiumach.
W trailerze najbardziej mi chyba jednak zrobił ten wielki wilkołak. No mniamuśny po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones