PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 019
ocen
7,2 10 1 104019
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Mi się tam Underworld: Ewolution bardzo podobał. Świetny, mroczny, epicki klimat, fenomenalna rola aktorów i znakomite efekty specjalne. Czegóż chcieć więcej? Oczywiście, zawsze znajdą się jacyś frustraci życiowi, którzy każdy, nawet najlepszy film, zmieszają z błotem. Jeśli się wam nie podoba, to po prostu nie oglądajcie, a komentujcie sobie te tytuły, które się wam spodobały. Jak z was takie cwaniaki, to sami napiszcie składny scenariusz, który potem inni mogliby przedstawiać w samych superlatywach.

ocenił(a) film na 8
Ni3men

Mi się ten film również strasznie podobał. Podobają mi się wszystkie filmy w których są wilkołaki,smoki i inne mityczne stwory. Po prostu je kocham. Mam fioła na punkcie smoków,wilków i wilkołaków!!!A szczerze mówiąc nazwa likan kojarzy mi się z likaonem,a to taki psowaty występujący w afryce. Dlaczego więc likani,a nie likantropi?Tego nie wiem,mógłby mi ktoś to wytłumaczyć dlaczego jest taka nazwa? A tak ogólnie to film super!!! xD

Ni3men

A skąd mam wiedzieć czy film mi się podoba jak go nie obejrzę ? Myślisz Ty trochę ?

wik1992

A czy ja mówiłem do Ciebie? Chodzi mi o tych, którzy mieszają Underworld z błotem, z resztą zupełnie bezpodstawnie.

Ni3men

No więc do kogo kierujesz tą wypowiedź ?

wik1992

Do ludzi mieszających, czy to Underworld, czy to inne filmy z błotem. KPW?

Ni3men

A jak się nie podoba to co mają robić,wychwalać film pod niebiosa ?

wik1992

Mogą krytykować, ale bez trollowania, co niestety jest domeną większości "krytykantów" ;p

Ni3men

Między krytyką a trollowaniem jest bardzo cienka granica...

ocenił(a) film na 6
Ni3men

Dla mnie jedynka była dużo lepsza a evolution jest za bardzo pokręcony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones