PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 027
ocen
7,2 10 1 104027
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Wrażenia z pokazu

ocenił(a) film na 5

Muszę przyznać, że po pierwszej części filmu nie spodziweałam się niczego rewelacyjnego, gdyż po prostu nie przypadła mi ona do gustu w ogóle. Underworld: Evolution okazał się lepszy od poprzednika - nie wiem, może wpływ na to miała cała "otoczka" jaka towarzyszyła pokazowi - od pań ubranych w lateksowe ciuszki, roznoszących wino w fiolkach niczym krew - po przypominanie, że jesteśmy jednymi z pierwszych ludzi na świecie, którzy mają okazję go zobaczyć i ocenić. Co się by do tego nie przyczyniło - pokaz udany. A miłośnicy "takiego" gatunku nie powinni być zawiedzeni:)

ocenił(a) film na 10
Tilia

Jesteś pewna, że nie pomyliłaś filmów ? Może poszłaś do złej sali ?
Bo wszyscy, którzy film oglądali twierdzą, że "jedynka" przy tym jest arcydziełem...no może przesadzam.... jest filmem wspaniałym.

ocenił(a) film na 10
Chemical_Clear_White

hmmm bardzo rozni sie od jedynki. nie wiem czy na plus czy na minus, jest po prostu inny. Chyba najlepiej ogladac je razem, traktowac jako calosc (ktora w istocie sa). Mnie sie podobalo, aczkolwiek spodziewalam sie czegos w stylu jedynki... osobiscie polecam. Warunek- zaraz przed wyjsciem do kina obejrzec czesc pierwsza, bo wtedy bedize sie to inaczej ogladac i odbierac.

ocenił(a) film na 5
Chemical_Clear_White

Jak widać, nie wszyscy..
Są różne gusty i każdemu może się podobać co innego. Ja akurat ani pierwszej części filmu, ani drugiej nie nazwałbym arcydziełem. Do wspaniałych też wiele im brakuje.
A to, że komuś coś podoba się bardziej lub mniej - no cóż.. rzecz gustu.
Pozdrawiam

Tilia

Dla mnie U:E to film typowo rozrywkowy. Wiecej przemocy, pojawia sie seks ( :D ), ogolnie mi sie podobal, choc obejrzalem wlasnie na maratonie zaraz po pierwszej czesci - ogladany osobno jest znacznie gorszy.

ocenił(a) film na 9
Tilia

Hmm ja Underworlda Evolution ogladalem dzisiaj, czesc pierwszą dosc dawno temu, ale wydaje mi się, ze jest duża roznica miedzy tymi filmami (np wygląd wilkolakow), w ogole są zrealizowane w nieco odmienny sposob... trudno powiedziec ktora czesc jest lepsza... w kazdym razie z czystym sumieniem musze powiedziec, ze druga czesc podobala mi sie conajmniej tak samo jak pierwsza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones