PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

swoją drogą to trochę dziwne, że victor będzie w 2... są 2 wyjści, albo pojawi sie jako "wspomnienie', albo reżyser będzie nam próbował wmówić, że na końcu 1 to była śmierć pozorowana:P

pantalajmon

a moze nie zauwazyles ze czesc fabuly z drugiej czesci a wlasciwie wiekszosc dzieje sie w przeszlosci?na samym poczatku wszystkiego?:]

warzi

No nie moge... człowieku nie widziałeś, że ta część fabuły (wstęp trailera) to były same wspomniena, jak można kręcić drugą częśc filmu w przeszłośći, myślisz coś

Nexov

Będzie dużo nawiązań do przeszłości to wiemy na pewno ale czy są to tylko czyjeś wspomnienia to nie wiem...Może się zacząć np tak:700 lat temu...czy coś w tym stylu...Wolał bym coś takiego niż zbliżenie na oczy Kate zamazanie obrazu mgłą i pszeniesienie się w przeszłość..hehe to by było przegięcie.

ocenił(a) film na 2
Draven_81

no ale jeśli ktoś gra tylko wspomnienie, to czy nie powinni w obsadzie napisać "wspomnienie victora"?

pantalajmon

eee... sory, że sie czepiam, ale czy widziałeś kiedyś w obsadzie coś takiego jak:

wspomnienie (jakiejś tam postaci) czy samą postać którą gra aktor?

Przypuśćmy film Sleepy Hollow, jeździec był we wspomnieniach i jakoś tam nie pisali, że był tym "wspomniem" :p

ocenił(a) film na 1
pantalajmon

hmm... nie no wiesz, też uważam że 'wspomnienie Victora' to conajmniej lekka przesada ;P to tak jakby w... bo ja wiem... przykładowo w WP: Dwie Wieże pisać że Bean grał wspomnienie Boromira ;) a poza tym jak na mój gust to ten film (w sensie poprzednia część) była dość... dziwna :P

ocenił(a) film na 2
Alklossien

no cóż... chyba to jednak rzeczywiście by wyglądało dziwnie:). co nie zmnienia faktu, że i luv victor;P

pantalajmon

zdaje się że w rugiej części "Desperado" Salma Hayek grała tylko we wspomnieniach a wszedzie pełno jej nazwiska =P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones