PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

ale jak twórcy mogli pójść za ciosem, skoro jedynka było do dupy?!

Satch

pardon, sprostowanie : skoro jedynka mi się nie podobała?

użytkownik usunięty
Satch

Skoro Tobie nie podobała się jedynka, to mają nie robić dwójki, tak? Ciekawe.. :)

Już o dziś mamy zacząć oddawać Ci cześć? :P

Film może nie byl rewelacyjny,ale od początku bylo widac,ze byl przewidziany na 2 czesciowy...Craven na przyklad nie zginal:) a poza tym postac Luciana byla swietna,wiec nie wiem czego sie czepiasz...film nie rowna sie z "Wywiadem..." ale jesli bardziej Ci sie podobal "vampires" albo "blade" to wybacz:)
pozdro

khaymann

o przepraszam ale blade (1) to juz niemal klasyk

pa6l1

klasyk?? hehehe...dobra widze,ze to nie ma sensu...złoz ofiare dla "Lamagry" lol:D

użytkownik usunięty
pa6l1

ROTFL

Może dla miłosników Buffy :P
Ja tam inaczej widzę klasykę.
Klasykiem to może być "wywiad z wampirem? czy "dracula" (np Coppoli) a nie taka popierdółka jak Blade :D

ocenił(a) film na 10

Blade był bardzo dobry ale klasykiem to ja bym go nie nazwał.

Pokemon108

Dokladnie jeszcze "Dracula" z Oldmanem...swietny,ufam z Revolution az tak mnie nie zawiedzie:)

Ps.Jak ktos lubi jeszcze czytac cala saga Anne Rice jest swietna...no moze oprocz "Opowiesci o Złodzieju cial"

khaymann

Jak ogladaliscie "Krolowa Potepionych" to nie sugerujcie sie tym...ksiazka jest pelna magii i opowiada o wogole powstaniu wapiorow...sam moj nick Khayman pochodzi z tej ksiazki :P bez smiania,ale naprawde legenda o bliznaczkach super...

khaymann

E tam, nie marudźcie na Blade, to był całkiem przyzwoity film akcji, ale do klasyków bym go nie zaliczał. Co innego "Od zmierzchu do świtu"- to jest klasyk, co się zowie- mimo, że wyśmiewa konwencję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones