PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

soundtrack

ocenił(a) film na 7

Od dzis mam soundtrack.niestety ,ale moze trzy utwory nadaja sie do sluchania;/ underworld to moj ulubiony film i soundtrack z pierwszej czesci sluchalem niemal kazdego dnia przez okres ponad 2 lat.Moze zle robie ze oceniam przed zobaczeniem filmu(trzeba poczuc klimat ;) ,ale po tej skladance widac ,ze nie bedzie to ten sam klimat co w jedynce;/(cry)

ocenił(a) film na 7
samuel666

teraz juz podoba mi sie piec kawalkow;p;p;p jutro premiera w LA wiec moze bedzie juz w necie z kamery;p

samuel666

Mam prośbe do Ciebie mógłbyś wrzucić na megaupload albo rapidshare ost jedynki??ale ten oryginalny score.Bardzo Cie proszę

ocenił(a) film na 7
Neo_85

hmmm a nie lepiej pobrac przez torrenta???orginalny score? tzn ten w ktorym sa tylko melodie slyszane podczas filmu czy ver w ktorej sa normalne piosenki?

http://www.mininova.org/tor/77714 [www.mininova.org/tor/77 ...]

samuel666

Chodzi mi o melodie z filmu bo ten z mininovej mam.Jak znasz adres torrenta gdzie jest to prosze podaj.A Ty masz ten oryginalny z filmu?Bo na torrencie go nie znalazłem

samuel666

Chodzi mi o melodie z filmu bo ten z mininovej mam.Jak znasz adres torrenta gdzie jest to prosze podaj.A Ty masz ten oryginalny z filmu?Bo na torrencie go nie znalazłem

ocenił(a) film na 7
Neo_85

raczej na torrecie tego nie ma ;/kiedys sie tez o to staralem i nic (mam tylko 2 kawalki z tego albumu)ale kiedys slyszalem wszystki bo byly na stronie do sluchania ale nie mozna bylo sciagac;/u nas raczej ta skladanka nie byla dostepna w sklepach;/ ja wole ver z normalnymi kawalkami.;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones