PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595471}
2 856
chce zobaczyć
Untitled Karate Kid Movie
powrót do forum filmu Untitled Karate Kid Movie

Niech zrobią ze samolot w którym leciał Jaden Smith rozbił się na wyspie małp i tam murzyn
bedzie musiał walczyć z Gorylem mistrzem karate który ma czarny pas xD

MrKimimaro

niezły zwłaszcza po tym jaki kaszan zrobili z tego karate kida ;p Dla mnie najlepsza była 4

MrKimimaro

Hahahahahahahahahaha ;D

Magic1997

Ja osobiście jestem zdziwiony czemu ten karate kid ma tak wysoką ocenę jak dla mnie powinien mieć średnią 3/10 , a nie 7/10
Za to reszta to tak 7/10 lub wyżej ...

MrKimimaro

A ja bym chciał zobaczyć film w którym ty przebrany w strój KKK zostaje wypuszczony w sam środek Brooklynu .

kefir71

a co faworyzujesz tą kupę z Jackie Chanem ?

Niszczyciel2000

Nie ! Ale komentarz MrKimimaro jest tak głupi że zasługiwał na komentarz na takim samy poziomie.

kefir71

a co wy tam wiecie film jest bardzo fajny i nie moge sie doczekac 2 czesci!!!

Adasko94

No cóż Ja oglądałem wszystkie części i nie wiem jak można lubić tą Chanem . Aktora lubię nawet bardzo , ale ocenę ma za wysoką ten " Film " , a dlaczego piszę w cudzysłowie ? , bo większość motywów jest poprzednich części innymi słowy to po prostu nie udany re-make ...

Niszczyciel2000

ogladalem tez poprzednie czesci ale one juz sa stare ile mozna ogladac to sam? Ja chce cos nowszego a mi sie ten film podoba i tyle....

Adasko94

a co to ma do rzeczy ?

Adasko94

A tak rozumiem teraz króluje nowość czyli co najnowsze najlepsze jasne ;p

Niszczyciel2000

dokladnie :) to jest cos innego bo niby po co mieli by robic taki sam film co poprzednio? Zrobili zupelnie cos innego i mi sie to podobalo!!

kefir71

oj tam tylko żartowałem z niego :)

MrKimimaro

Spoko ,ja też :) Pozdrawiam.

kefir71

hehe

kefir71

A ja bym chciał zobaczyć film w którym ty przebrany w strój KKK zostaje wypuszczony w sam środek Brooklynu .
XXXXXXXXXXXXXX
w kwestii formalnej: dzielnica murzyńska w Nowym Jorku to Harlem
(a samotny "biały" (bez towarzystwa murzyńskiego przyjaciela) to i bez stroju Ku-Klux-Klanu
lepie, żeby tam się nie pokazywał....

MrKimimaro

hahah kocham cie za to xD

MrKimimaro

Taki film dałbym do ulubionych xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones