PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631819}

Uwierz

Believe
6,2 825
ocen
6,2 10 1 825
Uwierz
powrót do forum filmu Uwierz

W filmie podano informację, że historia jest oparta na faktach, jeśli się nie mylę. Natomiast szukając trochę w internecie o postaci, którą rzekomo był Georgie Gallagher nie natknąłem się na nic. Czy ktoś mógłby mi coś wyjaśnić? Cokolwiek, jakakolwiek informacja na ten temat?

Coś kiepsko szukasz....film dotyczy złotej drużyny Czerwonych Diabłów : David Beckham, Paul Scholes, Gary Neville, Ryan Giggs :)

użytkownik usunięty
kalia2010

Myślałem, że tamtej złotej drużyny dotyczy raczej "The Class of 92". A to, to zupełnie inna bajka. Tak mi się wydaje. O Beckhamie poza tym było wspomniane pod koniec filmu, więc wnioskuję, że nie mógł być dzieciakiem z tej paczki. Poza tym podpisał kontrakt w wieku 15 lat, a nie był wychowankiem United teoretycznie. Wychowywał się w Londynie, co więc mógł robić w Manchesterze jako taki młodziak? Chyba dobrze jednak szukam.

ocenił(a) film na 9

Georgie wyglada mi na Nico Liersch ze złodziejki ksiązek :)

ocenił(a) film na 5

Z tego, co się orientuje, to nikt z nich nie został wielkim piłkarzem ani nie zrobił kariery, a nazwiska są prawdziwe.

ocenił(a) film na 5
octstuff23

Georgie Gallagher = Georgie Best z nr.7 na plecach-oczywiste:)

ocenił(a) film na 5
Thorin_666

Strzeliłeś jak kulą w płot, kolego. Best miał w '84 roku, gdy dzieje się akcja filmu, prawie 40 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones