PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108008}

Uwikłana

A Woman Hunted
5,7 253
oceny
5,7 10 1 253
Uwikłana
powrót do forum filmu Uwikłana

ze czesto puszcza , wlasnie taki malo znany ciekawy filmik , za to maja ode mnie +.I bez reklam!

weronikax25

No dokładnie bardzo dobre filmy te znane i te których nigdy nie widziałem i bym nie zobaczył gdyby nie tvp 1 i 2 .Nie ma reklam i nie puszczają dziesięciokrotnie tego samego mega hita .

weronikax25

Ten film ma bardzo niska ocene, a sama dales 6 wiec po co mnie nakrecasz? Widocznie masz niskie wymagania, wstyd...

krzysiekk123

Czasami wieczorem po pracy właśnie taki film jest dobry na wszystko :) A że nie trzeba przy nim specjalnie myśleć, to akurat plus

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

A ocena 6 to zla? Chyba za szczegoly typu , jedzie oswietlona droga 40 km/h i wpada w row , naciagane lekko , wychodzi z wozu na 10 sekund , a w domu musi zmienic ubrania na suche.itp itd...... Moze to Cie przekona dlaczego 6 , bo reszta byla w miare ok .

weronikax25

Za 10 minut w TV. Mam nadzieję, że to będzie kolejny dobry film na TVP. :)

weronikax25

polecilas po prostu wielki kicz ale takie cos widocznie ci pasuje... po co tylko ludzi naklaniasz zeby to ogladali to ja nie wiem.

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

LOL tak to byl rozkaz! Co za pajac :))

krzysiekk123

Popieram. Film dość naiwny. Całość do opowiedzenia w pół godziny. Daje mu 5/10 bo ta ocena oznacza "średni" (choć jest czymś pomiędzy "słaby" a "średni, ale na fw niestety jest określenie "może być" co akurat przy tym filmie mi nie pasuje. Bo właśnie "nie może być"). No nie wiem gdzie ten thriller...

krzysiekk123

A co do polecania: autorka tematu mogła polecać bo w jej odczuciu to był super film ale przecież nie stała nad nikim z batogiem i nie zmuszała do oglądania;-)
No i mówiąc że TVP puszcza ciekawe filmy weronikax25 ma w sumie rację - czasem faktycznie im się zdarza puścić ciekawy film. Choć ten akurat do nich nie należy. O niedawno był ciut lepszy od tego "Odznaka zdrady" (lepszy: o jedną gwiazdkę;) ale przynajmniej więcej się działo niż w tym tutaj, mimo że to tez był film klasy B).

EM_DE_KE_AS

Mi chodzi o to, ze Weronika to kompletne bezguscie. Tacy ludzie powinni miec zakaz wstepu na ten portal, bo zanizaja poziom. Wczoraj ogladalem stary film "Gra" z Douglasem. Pewnie za ciezki dla Weroniki i by mu dala nizsza ocene od tego kiczu... Niemadra baba.

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

A ty juz zamknij dupe frajerze, i nie sugeruj jaka ja note "Grze" dalam , chcesz sie dowiedziec to zobacz a nie tu z kapelusza wymyslasz jakies zgadywanki , ps. Las vegas parano jest dla takich przyglupow jak ty. I wara ode mnie. Losiu.Sie k***wa wielki znafca znalazl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzysiekk123

Weź już skończ tu robić wiochę prostaku...

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Po pierwsze nikogo nie zmuszalam , tylko wyrazilam zdanie o TVP 1 i 2 , bo czesto sie fajne filmy klasy "B" , a po drugie jak w moim odczuciu mogl to byc super film , jak wystawilam mu ocene 6 ?? .....A jak juz wejdziesz na moj profil, zobaczysz moj opis ocen filmow . Wiec nie wiem z kim w ogole ja tu dyskutuje , gdzie jeden mi pisze ze polecam , a nie polecam , a druga ze dalam ocene 6 dla super filmu ...;) Pozdr.

weronikax25

No sorry - nie czytałam że dałaś mu 6. Zasugerowałam się tym co pisał krzysiek123, że polecasz więc od razu wzięłam to za to że pewnie uznałaś za super film. Poza tym sugerowałam się pierwszym postem, gdzie pisałaś o ciekawych filmach w TVP 1 i 2 co też mnie utwierdziło że pewnie i ten uznałaś za ciekawy i mega udany;) Faktem jest że wcale nie wspominałaś o żadnym polecaniu. A jak teraz przeczytałam (dopiero) Twój drugi post, że dałaś sześć to widze i wiem więcej:]
A na profil nie wchodziłam:-) Zresztą nie trzeba: przy Twoim nicku jest ocena dla tego filmu od razu (tylko filmweb mógłby się postarać o jakies wytłuszczenie tego bo nie każdemu chce się wpatrywać szczególnie w dyskusjach na forum);-) Pozdr.

EM_DE_KE_AS

Weronika nie prosiła byś wchodziła na jej profil by zobaczyć ocenę dla tego filmu, tylko cytuję "opis ocen filmów".. Nie dziwię się jej załamaniu "z kim w ogóle ja tu dyskutuje" bo sam bym się załamał. Ty nie doczytujesz, nie dopatrujesz, źle się sugerujesz... Wiem że intencje miałaś dobre, ale przez to popierasz jakiegoś buraka (piszesz wprost: "Popieram."), który jest najprawdopodobniej zwykłym trollem nie wartym uwagi, czym go karmisz i dajesz wymówki do dalszego trollowania i obrażania założycielki tematu.. Zauważasz część swoich pomyłek, próbujesz przeprosić, ale co to za przeprosiny "no sorry, ale..." i znów tłumaczenie. Jak w brazylijskiej telenoweli.. Tak trudno było po prostu powiedzieć przepraszam, niepotrzebnie się wtrąciłam, to Ty jednak miałaś rację, i zakończyć swój wywód?

EM_DE_KE_AS

Nie czepiaj się mnie teraz. Napisałam "popieram" co odnosiło się do słów dotyczących filmu (czyli że to kicz)
Nie wtrącam się i na pewno nie niepotrzebnie. powiedziałbym że w tym momencie to ty się wtrącasz niepotrzebnie. Od samego początku NIE miałam zamiaru obrażać Weroniki!
Nie wiem po co łapiesz mnie teraz za słówka i analizujesz pod względami psychologicznymi. Nigdy (nawet popierając użytkownika Krzyśka nie miałam na uwadze, żeby obrazić kogokolwiek. Bo mi chodziło o film - że kicz).

EM_DE_KE_AS

"Nie czepiaj się mnie teraz"
Bo co? Bo Ty tak rozkażesz aroganckim tonem, zwracając się do mnie obraźliwie, z małej litery i z użyciem wykrzykników, a ja nie mam prawa wypowiedzieć swojego zdania? Bo to właśnie zrobiłem, w pełni obiektywnie, a Ciebie boli to, że mam rację. Tak jak i to, że wskazałem Ci Twoją kolejną pomyłkę związaną z kolejnym brakiem zrozumienia tekstu z tymi "opisami ocen filmów" - o tym to już nic nie wspominasz i nie podziękujesz, nie? I po co znów tłumaczysz mi się, że nie miałaś zamiaru obrażać Weroniki? Żeby tylko cokolwiek powiedzieć? Przecież napisałem wyraźnie (znów czytanie ze zrozumieniem..) że WIEM iż intencje miałaś dobre, jednak swoimi wypowiedziami spowodowanymi niedopatrzeniami i złym zrozumieniem tekstu dałaś pretekst trollowi do obrażania założycielki dalej, co on czynił w rozmowie z Tobą i odpowiadając na Twoje komentarze. Gdyby nie Ty, karmiąca trolla, te najbardziej obraźliwe słowa by tu nie padły. Naprawdę tego nie widzisz? Przestań być taka zadufana w sobie, spróbuj spojrzeć na to obiektywnym okiem i powiedz czy nie mam racji..

Argento251

Wiesz, masz rację niepotrzebnie się tłumaczę i tak nic nie zrozumiesz. Dajmy temu spokój. Nie lubie kłótni na forum.
"Gdyby nie Ty, karmiąca trolla, te najbardziej obraźliwe słowa by tu nie padły" - zrobiłaby to pewnie jakas inna osoba i wyszłoby na to samo.

"Przestań być taka zadufana w sobie, spróbuj spojrzeć na to obiektywnym okiem i powiedz czy nie mam racji.." - W tej chwili to Ty mnie obrażasz pisząc że jestem zadufana. Po pierwsze mówiąc przestań być zadufana" nie tylko mnie obrażasz ale też rozkazujesz co mam robić. Poza tym nie znasz mnie i nie masz pojęcia jaka jestem wiec bardzo proszę o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Ja w poprzednim poście napisałam od razu żebyś się mnie nie czepiał i że łapiesz mnie niepotrzebnie za słówka, ale nie przypominam sobie żebym Cię obrażała.
mam nadzieję, że będziemy poważnymi, dorosłymi ludźmi i nie będziemy więcej ciągnąć tego tematu o niczym.

EM_DE_KE_AS

No to czemu sama go ciągniesz, by to Twoje zdanie było ostatnie? Nie miałbym zresztą nic przeciwko, gdybyś tylko nie odwracała kota ogonem. Obrażanie zaczęłaś pierwsza Ty. I różnica jest taka, że Ty robiłaś to samym swoim aroganckim tonem nie posiadając żadnych argumentów, a ja przytaczając zaistniałe fakty. Nic nie poradzę że jest tak jak jest, nie zrozumiałaś i nie doczytałaś i źle zasugerowałaś się parę razy w tej rozmowie i wyszło tak jak wyszło.. Jak możesz teraz Ty pisać do mnie:
"Wiesz, masz rację niepotrzebnie się tłumaczę i tak nic nie zrozumiesz."
To ja w tej rozmowie co chwila czegoś nie rozumiem? Wskaż gdzie, tak jak ja potrafię wskazać Twoje jednoznaczne pomyłki przy złym zrozumieniu tematu założycielki, przeoczeniu jej oceny, błędnym zasugerowaniem się innym użytkownikiem i nie zrozumieniem różnicy między oceną a opisem oceny.. To są fakty, a nie moje wymysły mające na celu obrażenie Ciebie.
"zrobiłaby to pewnie jakas inna osoba i wyszłoby na to samo."
I znów gdybanie pozbawione argumentacji.. A skąd wiesz? Jednak inna osoba tego nie zrobiła, tylko zrobiłaś Ty.

Argento251

Nie wiem czemu się tak mnie czepiasz.
Piszesz, że ja pierwsza zaczęłam Cię obrażać - a to nie jest prawda Ty pierwszy wyjechałeś z ocenianiem mojej osoby z góry zakładając, ze wiesz o mnie wiele (a nie wiesz nic).
Mój ton nie był arogancki bo nie jestem taka ani na forum ani w życiu realnym (ale przeciez Ty o tym nie wiesz - i widzisz znów mnie z góry oceniasz).
Nie ciągnę tego tematu, wcale nie musiałeś odpisywać.
Teraz też nie musisz i mam nadzieję, że nie odpiszesz więcej. Zostawmy to. Bo ta dyskusja i ciągłe przeciąganie kota z jednej strony na drugą prowadzi do nikąd.

EM_DE_KE_AS

I znów robisz to samo, prosisz mnie o przestanie a sama piszesz dalej byle tylko stanęło na Twoim.. W rozmowie z założycielką tematu było to samo, ona już Ci za rozmowę podziękowała i pożegnała się, a Ty dalej do niej piszesz, by ostatnie zdanie należało do Ciebie. To niej ocenianie, tylko stwierdzenie faktów, co cały czas obiektywnie robiłem. Cóż, pozostaje mi tylko zacytować Weronikę którą ja popieram w 100%:
"nie wiem z kim w ogole ja tu dyskutuje , gdzie jeden mi pisze ze polecam , a nie polecam , a druga ze dalam ocene 6 dla super filmu ..."
i przypomnieć Ci, że osób przez które załamały jej się tutaj ręce były dwie - krzysiekk123 i Ty, i żadnymi słowami tego nie przekręcisz, ani nie odmienisz.. Ja już pozdrawiam, ale pozwalam Ci na ostatnie słowo, skoro bez tego nie umiesz wytrzymać...

Argento251

Ja widzę, że Tobie zależy na ostatnim słowie a nie mnie.

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Dobra dajcie sobie na luz, w zasadzie walczycie o nic .Temat troche zmienil kierunek i tyle; ) Szkoda klawiatury.Jedynym trolem okazal sie krzysiek ktory mnie zlinczowal za nic ,no ale patologia ,bieda ,jego nizszosc w realnym swiecie oraz wiele innych czynnikow moglo przyczynic sie do wyladowania wobec mojej osoby swoich emocji w internecie ...i... HOP wyskakuje nam taki macho,ktory jest najmadrzejszy i w ogole mega boski przez kabel ...lamus jeden :) Ale niech sie wyzyje na filmwebie jak go nie akceptuja w realu...:)

EM_DE_KE_AS

Ty widzialas co ona napisala?: "fajne filmy klasy b". To jakas paranoja ona sama sobie zaprzecza. Poleca nam film ktory nawet nie jest dobry i tak go sama ocenia czy ta osoba jest jakas nienormalna?

weronikax25

Masz przesrane na filmwebie juz do wszystkich napisalem o tobie.

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

hahahahhaha i co niby mi zrobia ??? :D:D Co za pajac ;)

weronikax25

Do tego większość filmów jest okaleczona do formatu 4x3. Nie raz zobaczyłem 3 minuty początkowe i poszukałem wersji z normalnymi proporcjami ekranu...

ocenił(a) film na 6
weronikax25

ale Wy ludziska macie problemy ... a Pan krzysiekk123 to oglada film tylko sugerujac sie komentarzami? Nie nauczyl sie jeszcze, ze tutaj arcydzielo bedzie gniotem dla kogos innego i na odwrot? ;) napisala, ze jest ciekawy ... czyli 6-niezly. Ja tam nie widzialam nic w stylu "Ludzie, rewelacja !!!!" ...
Ktos tu nie umie czytac ze zrozumieniem chyba.

weronikax25

Film rzeczywiście niezły, bardzo cenię sobie wieczorne(nocne?) thrillery z TVP1/TVP2. Mimo, że przy tym wahałem się z oceną 5/6, bo nie był zbyt wymagający i trzymający w napięciu, to dałem wyższą notę ze względu na całkiem ciekawą fabułę. Trochę irytowało mnie ciągłe "przypominanie sobie" bohaterki o wiadomych wydarzeniach (co lubię w tego typu filmach, ale nie na okrągło), te echo-głosy i krótkie scenki z feralnej nocy mogłyby zostać momentami zastąpione zwyczajną ciszą i grą aktorską, która powiedziałaby znacznie więcej. Film mało znany i trudno się temu dziwić. Osobiście nie poleciłbym, bo znam sporo lepszych thrillerów klasy B godnych obejrzenia. Ale był niezły, w sam raz na jeden raz przy wieczornej ofercie Jedynki.

ocenił(a) film na 8
weronikax25

Jeszcze Zone Europa tez puszczają takie mniej znane, ale dobre filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones