PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452441}

Uwikłana

The Betrayed
6,1 1 220
ocen
6,1 10 1 1220
Uwikłana
powrót do forum filmu Uwikłana

Przedmowcy przede mna dosc ostro zjechali ten film. Ale nie jest taki tragiczny. Oglada sie go dosc dobrze, czas mija szybko. Rzeczywiscie intryga nie jest zbyt wyszukana ale człowiek jest ciekaw co bedzie dalej, kto jest dobry a kto zły. Koncowka tez w porzadku z 1 wyjatkiem ale nie chce zdradzac z jakim. Sumarycznie przyjemna produkcja mimo iz to film kategorii B lub C.

ApolloCreed

mi również się spodobał (popieram przedmówce) nie jest to film na miare Oscara.. ale na spokojny wieczor polecam!! :) Przyjemny w ogladaniu

ocenił(a) film na 7
ApolloCreed

Zgadzam się, film nie jest rewelacją, ale spokojniw 6 lub 7 /10 ! Jest tajemniczy i ogląda się ze skupieniem zastanawiając się jak sprawy się potoczą. Nie rozumiem tak wielu negatywnych komentarzy.

ocenił(a) film na 2
ApolloCreed

Nie rozumiem jak Ci się mógł podobać.

Film zły do szpiku kości, słabiutkie, sztuczne aktorstwo, wszystko tak na siłę i tak sztuczne. Bandyci, którzy torturują laske jakoś tak... dziwnie, zamiast jej kopa zasadzić. Laska pozbierała się w jeden dzień, zaprzyjaźniła się z miłym w sumie bandytą, który jednak później zastrzeliwywywał policjantów. W jednej scenie był miły, w innej niemiły, nie wiadomo jaki miał profil.

Co do całej intrygi, tak mnie mdliło od tej sztuczności, że nawet nie wiem o co tam już potem chodziło. Ciężko się to ogląda. Film tandeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones