PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521911}

Uwodziciel

Bel Ami
5,3 20 507
ocen
5,3 10 1 20507
4,5 8
ocen krytyków
Uwodziciel
powrót do forum filmu Uwodziciel

...tyle że Pattinson to przy Johnie Malkovichu strasznie blado wypada.Jest plastikowy jak Barbie,a ta jego idiotyczna
mimika przyprawia mnie o ataki śmiechu.Bleh.
Najlepsze w tym filmie są panie i dzięki nim wszystko się trzyma kupy.Cudowna Uma Thurman.

ocenił(a) film na 10
aerivin

mi też tak się kojarzył nieco z niebezpiecznymi związkami.
może i blado wypadł ( Malkovich to niezwykle utalentowany aktor :))
ale patinson dawał radę, może i mógł to lepiej zagrać, ale widać taki jego urok.
moim zdaniem trochę tym filmem odcina się od zmeszchu, ale lepiej o wiele lepiej zagrał w w "Wodzie dla Słoni" albo na zawsze Twój.

Panie pokazały klasę, są też aktorkami z wieloletnim doświadczeniem :)
no i nie oszukujmy się inny reżyser może by też nadał większego charakteru.

ocenił(a) film na 3
Murrkje222

Zgodzę się co do reżysera. Produkcja jak dla mnie bardzo słaba, a nie jestem wybredna. Uwielbiam kostiumowe filmy i nie musi się wiele dziać, wystarcza mi uczta dla oka albo ucha, żebym oceniła powyżej 5. Ten był tak bardzo o niczym, że i scenografia, i stroje, i trzy wspaniałe kobiety nie pomogły. Pattinson jest mi obojętny. Uważam, że nie jest złym aktorem. Ale choćby był tak doskonałym amantem jak Firth albo tak beznadziejnym podrywaczem jak Biggs, filmu by nie zmienił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones