PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521911}

Uwodziciel

Bel Ami
5,3 20 494
oceny
5,3 10 1 20494
4,3 7
ocen krytyków
Uwodziciel

Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z nich i sięgnąć po władzę, o jakiej zawsze marzył. Jednak w mieście, w którym seks jest siłą, a sława prawdziwą obsesją - wszystko ma swoją cenę.

Uwodziciel
Zwiastun nr 1 (polski) 2:00
Uwodziciel
Klip Pattinson o drodze na skróty 0:57
Uwodziciel
Klip Pattinson opowiada o pracy nad filmem "Uwodziciel" 0:39
Młody, ubogi i niezwykle przystojny George ([person=164450]Robert Pattinson[/person]) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z nich i sięgnąć po władzę, o jakiej zawsze marzył. Jednak w mieście, w którym seks jest siłą, a sława prawdziwą obsesją - wszystko ma swoją cenę. 2012-04-06T13:28:48 https://fwcdn.pl/webv/79/29/27929/uwodziciel.27929.4.jpg https://fwcdn.pl/video/521911/uwodziciel_lo.iphone.mp4
Uwodziciel zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$8 303 261 na świecie
$120 462 w USA
$8 182 799 poza USA
na podstawie
dystrybucja
Monolith Films
studio
19 Entertainment (współudział) / Protagonist Pictures (współudział) / Rai Cinema (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Bel Ami
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.