PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 269
ocen
7,4 10 1 296269
6,9 20
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Gordon

ocenił(a) film na 10

Oglądałem film parę razy i kiedy V wypuszcza Evey mówi jej że Gordon Deitrich nie żyje. Ale
podczas ostatniego fragmentu filmu kiedy V jedzie martwy tym pociągiem a wszyscy przebrani za
niego zdejmują maski widać Stephena Fry ( aktora który grał Gordona ). Nie wiem czy to oznacza
że jednak on żyje czy poprostu dali go tam jako zwykłego obywatela przebranego. ??

Dokładnie widać to w : 1.59.21s.

ocenił(a) film na 10
Pielat1999

Z tego co mi się wydaję, w tej scenie obecni są wszystkie pozytywne postacie (pomijając Evey i policjanta). Jest tam ta lekarka, otruta przez V i mała dziewczynka, której los nie został ukazany. Ta scena miała charakter wyłącznie symboliczny.

Ale tak mi się tylko wydaję, nie jestem pewny.

ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

No cóż , także tak myślę. Jak to pierwszy raz zobaczyłem to rzucił mi się w oczy ten Gordon ale dopiero później zobaczyłem resztę. To raczej jasne że ta scena ma charakter symboliczny bo raczej nie wstali z grobów :D

Pielat1999

Była tam też ta aktorka lesbijka, tak więc ta scena może mieć charakter wyłącznie symboliczny.

ocenił(a) film na 10
nameeleess

Był również Hugo Weaving :)

ocenił(a) film na 10
oakley_123

o, Hugo nie zauważyłam chociaż oglądałam to 2 razy, aż muszę zobaczyć xd

ocenił(a) film na 10
Pielat1999

W ostatniej scenie byli wszyscy. Wszyscy ci, z którymi indetyfikował się V. czyli od dwóch lesbijek, pomocnika Inspektora, parę gejów, która została aresztowana, rodzinę, która ogląda telewizję, gordon i pewnie wiele innych, których nie wychwyciłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones