IV RP

Jakbym IV RP widział, ONR-owskie patrole, wszędzie wizerunki żoliborskiego mlaskacza

19
  • :D Żebyś nie wykrakał... :P

• Swietnie skonstruowane zdanie :) az zaczelam o tym myslec... X

• Polską rządzą 3 stronnictwa: PO i Nowoczesna - są finansowani i stworzeni przez niemieckie służby, PIS - stronnictwo amerykańsko - żydowskie, PSL- stronnictwo rosyjskie. Niemcy ściśle współpracują z Rosją, także w ich wspólnym interesie Polska jest zbędna, z resztą w interesie UK i Francji również. Churchill powiedział, że Polacy są zbyt naiwni i łatwowierni - miał rację, najlepszym dowodem tego jest to, żeśmy jemu zaufali. Kolejnym elementem o którym się nie mówi a determinuje życie społeczne i polityczne, kreowane manipulacją jest tzw. marksizm kulturowy, jest to komunizm, który w europie i w USA jest w pełnym natarciu - zaiicza się do niego tzw. "mowę nienawiści", "poprawność polityczną", "homofobię", "antysemityzm", "rasizm" i "gównofobię" - są to narzędzia terroru i warto mieć tego świadomość. Młodemu lewkowi dopiero pazurki rosną, ale jak urosną doświadczymy tego na własnej skórze.

Życzę wam otwartego umysłu - nie mamy w Polsce Polskich rządów i warto o tym wiedzieć.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie!

• Chora wizja. Ja widzę europejską poprawność w wychowaniu dzieci, eutanazji starców, koszerności posiłków. jeśli dasz się wpakować w kanał lokalnej polityki, to zrobisz dokładnie to, czego oczekuje system. Wal Kaczora, Tuska i Jarosława. Bądź sobą, jeśli jesteś w stanie się na to zdobyć. Chyba, że jedna ze tron barykady sypie ci srebrniki...

• Zawsze chce mi się śmiać jak czytam takie posty. Kaczystowski zamordyzm i dyktatura nie dająca żyć ludziom jak chce. Z drugiej strony waleczna partyzantka daje opór dyktatorowi w internecie pisząca posty jak te autora. Komedia

• Proszę wybaczyć ale nie zrozumiał Pan, że to jak na razie prognoza a kierunek najlepiej obrazuje rekordowy spadek Polski w rankingach organizacji zajmujących się monitorowaniem demokracji na świecie. Choćby ten z wczoraj https://oko.press/ranking-demokracji-rekordowy-spadek-polski...
      Nie wiem czy to Pana zmartwi bo przecież lwia część pisowskiego elektoratu uważa, że demokracja to najgorszy możliwy ustrój a trójpodział władzy do relikt przeszłości.
      Jednocześnie te same osoby stale przekonują, że demokracja i podział władzy w Polsce nie są zagrożone, wręcz przeciwnie umacniają się.

• Tak szczerze to nie interesują mnie jakieś badania zagranicznych NGOsów. Wyniki takie jak fundatorzy chcieli.
        Najbardziej rozbawiło mnie: Niezależność mediów - spadek z 2.75 do 3.00 tak jakbym nie pamiętam jak zwalniano dziennikarzy za czasów PO_PSL albo odwiedzin u ANTYKomora i Latkowskiego.

Miejmy również szacunek dla siebie i proszę nie linkować mi OKO.press. Pozdrawiam

• I nie zrozum mnie źle. Za PO była pełna kontrola PO. Nastąpiła zmiana na PiS i to oni trzymają wszystko w garści. Jednio są warci drugich. Coś zmieniło się dla mnie czy dla Ciebie? Niestety nie...

• Kwestionuje Pan wobec tego wszelkie takie organizacje, niezależnie czy krajowe czy zagraniczne, gdyż za kazdą z nich ktoś stoi, ktoś je finansuje itd.
          Nie sądzi Pan chyba, że jako demokrata oceniałem pozytywnie akcję ABW u Latkowskiego lub że relatywnie wyższą pozycję w rankingach Polska za czasów poprzednich rządów zawdzięczała takim właśnie akcjom.
          Zmianę odczuje Pan jeśli wejdzie Pan w jakikolwiek spór prawny z osobą mającą powiązania z partią rządzącą, nie mówiąc o sporze z samym państwem.

• Nie odczuję żadnej zmiany bo nic się w tej kwestii nie zmieniło. Może tylko zwiększyła się szansa na nagłośnienie takie przypadku bo prywatne media raczej nie przepuściły by takiej okazji.

• Jeśli sądzi Pan inaczej to polecam "Państwo w Państwie"

• Jeśli uważa Pan, że w Pana hipotetycznym sporze z państwem,
              sędzia wyznaczony przez prokuratura generalnego będzie Pana obiektywnie sądził, to rzeczywiście nie przekonam Pana.
              Chcę jednak przypomnieć, że moja refleksja z głównego postu była prognozą dotyczącą przyszłości. Przypominam, że póki co mamy jeszcze III RP a Dobra Zmiana ciągle postępuje.

• Uważam, że wyrok będzie taki jaki sędzia sobie zażyczy albo ktoś sobie zażyczy. I proszę nie mówić, że bajki opowiadam bo swoje przygody w sądach mieliśmy w sporze ze Spółdzielnią Mieszkaniową. Sprawa choć w zasadzie bardzo prosta ciągnęła się latami przez kilka instancji i kilka kadencji sejmu. Na koniec powiem tylko kto nam pomógł w tym sporze. Ta podła zmiana którą tak gardzicie (ŚP Pan Wassermann i kilku innych). Spotkania w biurach poselskich PO kończyły się ładnymi uśmiechami i uściskiem dłoni. Tak obywatelska jest ta Platforma.

• Ja mówię o mechanizmach systemowych, Pan mówi o swoich prywatnych doświadczeniach

• ah
                  masz nikle pojecie o polityce oraz zakulisowych dzialaniach, to jest przyczyna tragedii Polski. Mnie w tych kwestiach pozostalo jeszcze ogrom luk do wypelnienia, ale tobie szczerze wspolczuje.
                  Demokracja w tej chwili jest swoistym opium dla ludu. Demokracja jest paskudnym ustrojem. Choc definicja demokracji brzmi pieknie i az chce sie czytac to ponownie, lecz praktyka wskazuje na cos zupelnie innego. Zabawne jest to, ze poziom demokracji w Polsce rzeczywiscie wzrosl od momentu, gdy do wladzy doszedl PiS.
                  Sprawa z latkowskim-to bylo zaplanowane, lecz wymknelo sie spod kontroli i stalo sie bronia przeciwko tym, ktorzy te bron wynalezli- przeciwko PO.
                  A sam poziom ekhm "demokracji" w Polsce oceniam z punktu widzenia kogos, kto wiele lat mieszka poza granicami Polski i ma problemy z utrzymaniem sie w klebowisku "politycznej poprawnosci". Gdybym mial ocenic poziom "demokracji" w Polsce biorac pod uwage tylko Polske to stalby on na poziomie "niski-sredni", lecz biorac pod uwage panstwa europy zachodniej ( w ogole szeroko pojetego swiata zachodniego) to musze stwierdzic, ze poziom "demokracji" w Polsce jest zadowalajacy, tzn bardzo wysoki (na tle tych panstw rzecz jasna)

• Bo o tym właśnie jest komiks, o faszystowskiej dyktaturze i walce o wolność

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: