PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 268
ocen
7,4 10 1 296268
6,9 19
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Nie chcę tutaj obrażać prawdziwych fanów filmu, ale jak dla mnie jego wysoka ocena jest warunkowana głównie głodem na wszelkiego rodzaju spiski i niedopowiedzenia. Ciekawe obrazy, gra aktorska, jednak wszystko się nie klei... Motyw z maską dodaje naprawdę dużo, zwłaszcza na końcu kiedy idą tłumy. Wszystko to jednak daje w wyniku, jak już ktoś tutaj na pewno wcześniej napisał, dość komercyjne dzieło, wg mnie nic więcej.

ocenił(a) film na 10
nielubiekozucha

"ocena jest warunkowana głównie głodem na wszelkiego rodzaju spiski i niedopowiedzenia."

Całkiem możliwe. Żyjemy w takim państwie ;). Polacy lubią walkę z rządem i wielkie skandale. Całkiem możliwe że przez PRL. Jednakże ocena moim zdaniem jest dobra. Film "Dobry" to aż tak dużo? Większość filmów na taką ocenę zasługuję, a jej nie posiada. Dobry oznacza "szału nie ma, ale jest dobrze".

andrzej_goscicki

Hm, nie mogę się zgodzić- "szału nie ma, czyli nie jest dobrze", przynajmniej dla mnie, nie jest też źle- po prostu nijako. W spisku powinno być więcej smaku i czegoś co wciąga, prawdziwie pochłania w taki sposób, że nie możesz się oderwać, a tego mi tutaj po prostu zabrakło.

ocenił(a) film na 10
nielubiekozucha

Mimo wszystko uważam że 6 to za niska ocena. G.I. Joe ma taką ocenę! Moim zdaniem jest znacznie gorszy...

nielubiekozucha

Mi się podobało...największe plusy klimat i Natalie Portman.,..a i świetna końcówka xd

ocenił(a) film na 10
David_Haye

Po raz kolejny musze potwierdzać, że ten film jest świetny! Nie wahajcie się! Obejrzyjcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones