PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 269
ocen
7,4 10 1 296269
6,9 20
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

bo jakoś w filmie nie pokazali jego tożsamości.

mrPARADOKS

Grał go Hugo Weaving. Postać nie pojawia się bez maski w filmie.

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

Elrond z LotR'a i Agent Smith z Matrixa, haha :D

ocenił(a) film na 9
Bzyk36

I jeszcze Red Skull!

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

Był nim jeden z więźniów na którym testowano wirus. Był on człowiekiem dzięki któremu rozprowadzono ten zabójczy wirus, bo jego krew umożliwiła wyprodukowanie leku którym można by było ten wirus zatrzymać. W ten sposób Sutler doszedł do władzy. Po wybuchu pożaru uciekł z placówki planując zemstę za tortury i to, że jego krew przyczyniła się do tego wszystkiego. Zapewne był zwykłym i przeciętnym człowiekiem.

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

warto dodać, że trafił do celi bez swojej tożsamości (zapomniał wszystko o sobie i korzeniach, przynajmniej tak było powiedziane), więc przyjął swój pseudonim z litery widniejącej na celi, rzymskiej piątki - V

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Hmm... skoro to Anglik, to przypuszczam, że może miec coś wspólnego ze Stigiem z Top Gear xD. A tak na poważnie, to ja go postrzegam nie jako kogoś, lecz jako ideologie i właśnie o to w tym filmie chodziło.

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

Wiadomo było tylko na pewno, że 1: był mężczyzną, 2: znał Valerie, 3: przeżył badania i oczywiście 4: roziebał całe laboratorium w 3D :D

ocenił(a) film na 4
Kadente

No własnie obejrzałem wczoraj ten film jak dla mnie jest pełen nielogiczności 1 NAJWIĘKSZA kto wysadził w powietrze laboratorium?? V?? a jakim cudem?? siedział w zamkniętej celi bez narzędzi i zarażony jakimś wirusem, i nagle buuum wszystko pierduut. SUPERMAN czy co

ocenił(a) film na 10
filmoborix

Po prostu profesjonalista ;)

filmoborix

W komiksie Moore'a jest odpowiedź. Film jest tragicznie spłycony i dośc luźno czerpiący z oryginału, niestety - stąd niescisłości.

ocenił(a) film na 2
mrPARADOKS

Hugo Weaving

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

IDEA!

ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

Dokładnie.......

ocenił(a) film na 10
hub3rt

;)

mrPARADOKS

Nie wiadomo, ale podobno jego twarz była zbyt szpetna, żeby ją pokazywc. Scenę gdzie V zdejmuje maskę wycięto z filmu, bo bano się że dzieci ze strachu zaczną uciekac z kina:) Według niektórych pod maską był Freddy Kruger a według innych Predator.

ObiWanKenobi444

Dzieki temu zabiegowi spokojnie mógł obejrzeć ten fil Andrzej Goscicki....

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

i napisał to ktoś kto dał dla kac wawa 10/10

hub3rt

kac wawa jest super

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Ty masz na moim punkcie jakąś obsesję ^^. Znalazłeś ten film w mojej historii? XD

andrzej_goscicki

tak śledze Cie

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Powodzenia ;). Mnie to jakoś nie rusza.

ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

cichy wielbiciel ;p

hub3rt

Za tą maską kryjemy się MY! Obywatele! ;)

mrPARADOKS

ladyboy nożownik,czyli hersląg z fiutem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones