PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 688
ocen
7,2 10 1 140688
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Wpisujcie tu wasze ulubione cytaty z Vanilla Sky. :)

ocenił(a) film na 9
Drider

"Bez goryczy, słodycz nie ma smaku"

chyba Tak to leciało.

Drider

"Zwiąże cię 4 razy ...bo 4 razy coś znaczą"

ocenił(a) film na 7
maryfw

":Tylko na nas popatrz. 01:04:45:Ja jestem zamrożony,
a Ty martwa... 01:04:48:i Cię kocham. 01:04:52:No to mamy kłopot. 01:04:58:Straciłem Cię,
kiedy wsiadłem do tego samochodu. 01:05:01:Przepraszam. 01:05:05:Pamiętasz co kiedyś mi powiedziałaś? 01:05:09:Każda minuta to szansa na to, by coś zmienić. 01:05:21:Odnajdę Cię znowu. 01:05:39:Do zobaczenia w przyszłym życiu,
kiedy oboje będziemy kotami."

Wziąłem z napisów, ale ten mi się podoba.

ocenił(a) film na 6
Drider

"Koleś, napraw se facjate!"

ocenił(a) film na 6
KenUnkle

Najlepszy.

ocenił(a) film na 10
Drider

"kazda mijajaca chwila, to szansa by wszystko odmienic..."
"moje sny to okrutny zart... drwia sobie ze mnie. nawet w snach jestem idiota, ktory wie, ze za chwile zderzy sie z rzeczywistoscia"
"konsekwencje Davidzie... male rzeczy - nie ma nic wiekszego od nich"
"nasze zycie to sciganie marzen"
... ale tez te teksty o kotach, bzykaniu i wiele innych - uwielbiam ten film :)

ocenił(a) film na 9
Drider

słodycz jest najsłodsza gdy zaprawiona goryczą...
Open Your Eyes...

ocenił(a) film na 9
Andre_13

"każda mijająca minuta to szansa by wszystko odmienić"...."konsekwencje...drobiazgi nie ma nic wazniejszego"....to moje chyba ulubione cytaty:)

ziger

Poza tymi, co już wymieniliście: "Ja znam gorycz, dlatego potrafię docenić słodycz", "Masz nawet przezwisko, którego używają za Twoimi plecami: Citizen Dildo" :D, "Stracę przyjaciela i nie będzie już więcej zbliżeń przy rosole", "Jesteś bogaty, kobiety Cię kochają, a ja jestem nawalony i z Ohio"/"Jestem z Ohio - nie mamy tam takich przewrotów", "Nie boję wysokości, tylko siły upadku", "Przyjechałaś tu tańczyć, malować i handlować bronią?", "You know - I'm pleasure dealyer", "D: Tak według Ciebie wyglądam? P: Dodałam za mało forsy " [malując karykatury], "Mierzyłam w czoło", "Kostium na Halloween już mam z głowy. Tylko co mam robić przez pozostałe 364 dni w roku?", "Why don't you ask me to my face, bitch?", "Dude, fix your face!", "Do you love me? I mean, really love me... because if you don't, I'll just... have to kill you.", "Drobne rzeczy.. Nie ma nic większego, prawda?", "I'll find you..."

ocenił(a) film na 9
Drider

"Your eyes apologized better."
nie powtarzajac innych :)

ocenił(a) film na 10
Drider

"Nie boję się wysokości tylko siły upadku."

a ja lubię ten. nawet bardzo.

użytkownik usunięty
Drider

'Zobaczymy się w przyszłym życiu, gdy oboje będziemy kotami'

użytkownik usunięty
Drider

'Zobaczymy się w przyszłym życiu, gdy oboje będziemy kotami'

ocenił(a) film na 7

"Jedna noc, kiedy wydawało się, że prawdziwa miłość jest możliwa".
To chyba nie jest dokładny cytat.

madameTutliPlutli

" It was she who some how knew you best... and like you, she never forgot that one night where true love seemed possible. " To chyba była ta scena kiedy Sophia przyszła na wystawę poświęconą zmarłemu Davidowi. Szkoda że nie pamiętam po polsku.

ocenił(a) film na 10
Drider

"To Rewolucja Umysłu"

ocenił(a) film na 10
Drider

"Czym jest dla Ciebie szczęście ?"
może odpowiecie ???

ocenił(a) film na 10
mc_aural

zdrowiem, miłością, pieniędzmi

ocenił(a) film na 8
Drider

" Dude, fix your face!! "

ocenił(a) film na 10
Drider

"Moje sny są okrutne ..drwią sobie zemnie ..nawet w nich jestem idiotą który wie że zaraz się wybudzi. " Btw film jest prze genialny jeden z moich faworytów.

Drider

na początku filmu wypowiedziane szeptem : "abre los ojos" (tuż przed piosenką Radiohead)

ocenił(a) film na 8
Drider

"małe zdarzenia, nie ma nic większego od nich"

Drider

Slodycz nie jest taka slodka bez odrobiny goryczy ...

ocenił(a) film na 8
Drider

"W moim śnie nie pada"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones