PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38730}
7,1 5 948
ocen
7,1 10 1 5948
Veronica Guerin
powrót do forum filmu Veronica Guerin

zaczęli konfiskować majątki przestępców to dług publiczny zmalałby o 50% w ciągu kilku lat.
Polecam film polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i tym co chcieli z Polski zrobić drugą Irlandię.

ocenił(a) film na 5
carmen8_fw

O tym - między innymi - dlaczego w naszym nieszczęsnym państwie jest to takie trudne, pisze Wojciech Sumliński, ten od Sokołowskiego (Masa).

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

Widzę taki idealista-optymista z ciebie.

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

9 lat później - w Polsce jest prawo i możliwość konfiskaty majątków uzyskanych z przestępstwa...dług publiczny wzrósł ...

carmen8_fw

Jak to wyliczyłeś?

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

To nie jest "polski" wymiar sprawiedliwości tylko żydowski, Polacy nie obsadzają w Polin żadnych wysokich stanowisk. Nauczcie się tego wreszcie, że żyjemy pod okupacją. Proponuję wyłączyć TV.

dzenero

nie oglądam żadnej TV ale czytam sporo książek i objeździłem sporo krajów nie po to by moczyć jaja w ciepłej wodzie ale by poznawać inne kultury i prowadzić ciekawe rozmowy na tematy historyczne i polityczne. Ja mieszkam w Polsce a Ty w jakimś Polin. Jak zmienisz miejsce zamieszkania to możemy p

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

A gdzie przecinki bocie? xD
Robicie mi tylko reklamę przez te ataki botów, a ja i tak będę odkrywał dla innych Wasze niedopracowane zagrywki. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones