PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 250 986
ocen
7,1 10 1 250986
6,8 33
oceny krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

Filmy w KRakowie

ocenił(a) film na 8

Oglądając Vinci trudno nie zauważyć pięknego miasta Krakowa w tle i nie mogę sobie przypomnieć
w jakim jeszcze filmie można zobaczyć byłą stolice Polski. Jeśli by ktoś wiedział o takim to byłbym
wdzięczny za odpowiedz

ocenił(a) film na 10
Pietro1906TS

Nie kłam kochanie

Pietro1906TS

Anioł w Krakowie, Spis cudzołożnic, Uwikłanie, Podwójne życie weroniki no i oczywiście Lista Schindlera. Pewnie kilka tytulów jeszcze jest, musisz poszukać w necie :)

ocenił(a) film na 8
Machado

No zapomniałem o Liście Schindlera. Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie

ocenił(a) film na 8
Pietro1906TS

Karol - człowiek, który został papieżem, spis cudzołożnic, Katyń ( o ile dobrze pamiętam), bracia Karamazow. Kraków fajnie się ogląda, ale lepiej tutaj samemu przyjechać :)

ocenił(a) film na 8
biedroneczka_90_8

Mieszkam w KRakowie i klimaty w Vincim są mi bardzo bliskie i dlatego prosiłem was o podanie kilku tytułów filmów kręconym w moim mieście a poza tym mam dość oglądania wa-wy.

Pietro1906TS

Krakow-piekne miasto, zgodze sie z Toba, ze swietnie oglada sie jego scenerie w filmach (choc sama pochodze z polnocy i mam tez wielki sentyment do mojego Trojmiasta). Korci mnie jednak, zeby zapytac, dlaczego piszesz"KRakow"? Myslalam, ze to drobny blad, ale wkradl sie po raz wtory, wiec moze jednak zamierzenie?

ocenił(a) film na 8
Vam

Taki mam styl pisania, lubię wyróżnić ważne dla mnie słowo tak aby każdy kto to czyta zwrócił uwagę, a także KR z dużej litery oznacza początek numeracji tablic rejestracyjnych dla tego miasta.

ocenił(a) film na 7
Pietro1906TS

"Pogoda na jutro" Jerzego Stuhra.

ocenił(a) film na 7
Pietro1906TS

Polecam w takim razie obejrzeć- https://www.youtube.com/watch?v=kHLemY2fZqI na pewno się sporo przypomni z Krakowa :)

ocenił(a) film na 8
natalka92

Dzieki

ocenił(a) film na 7
Pietro1906TS

Kraków można też zobaczyć w: Pani z przedszkola i Pod mocnym aniołem :)

ocenił(a) film na 8
natalka92

Widze ze dobrze w temacie jestes obcykana,ps.sory za iterpunkcje ale klawiatura nawalila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones