PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630745}
6,2 517
ocen
6,2 10 1 517
5,0 7
ocen krytyków
Voyage of Time: Life's Journey
powrót do forum filmu Voyage of Time: Life's Journey

Wie ktoś kiedy premiera?
Bo brzmi niesamowicie ciekawie, zwłaszcza po genialnym "Drzewie Życia" :)

Envil91

W 2016 roku.

Envil91

W stanach premiera chyba była wczoraj (07.10.2016).. myślałem, że u nas też już będzie, ale niestety na razie ani widu ani słychu...
Napisałem do cinema-city/imax (wybrałem ich bo na imdb widzę, że jedna z odsłon tego filmu reklamowana jest jako "imax experience") z pytaniem czy i kiedy będą grać voyage of time?
niestety dostałem taką odpowiedź:
"W chwili obecnej nie posiadamy informacji na temat wyświetlania filmu Voyage Of Time."
Wydaje mi się, że to film, który jak oglądać to tylko w kinie...
także jakby ktoś miał jakiś przeciek gdzie i kiedy można go w Polsce zobaczyć to z góry dzięki za cynk!

Envil91

Oceniany jest bardzo przeciętnie imdb 6,6

Z tej tematyki liczą się tylko dwie pozycje:
Cosmos 1980 imdb 9,3 (13 odc)
Cosmos 2014 imdb 9,3 (13 odc)

returner

Dalej nie ma ustalonej daty premiery w PL i nawet w innych krajach tylko na pokazach albo limitowanie było więc o co chodzi kiedy normalna oficjalna premiera?

Adorianu

Nadal nie ustalono daty polskiej premiery?

christopher.from.poznan

Nie,w innych krajach to samo chyba,tylko na festiwalach pokazywano.

Adorianu

jak nie oglądaliście to już jest dostępna PREMIERA z polskimi napisami na warezie

returner

Są dwie wersje filmu dłuższa ma ocenę 6,6 i Metascore 68, krótsza odpowiednio 8,1 i 77.

ocenił(a) film na 7
returner

Tematyka jest tutaj nieco inna, film bardziej przypomina Barakę z 1992 niż serie o kosmosie.

androgenius

A gdzie można go zobaczyć?

ocenił(a) film na 7
Rudolfo

Jest na piracie, poszukaj bo nie da się tutaj wklejać linków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones