PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 332
oceny
8,3 10 1 508332
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

To jest już któryś z koleji film gdzie w ciekawostkach spotykam się z tym określeniem. Może ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co w tym chozi bo nigdzie w necie nie znalazłam wyjaśnienia...

użytkownik usunięty
Eanvy

Pierwszy na koniu To Wilhelm:
http://pl.youtube.com/watch?v=cdbYsoEasio
Od niego pobrano do różnych filmów jego Krzyk

Czyli ten cały "Krzyk" to specyficzny wrzask w scenach? Myślalam, że ma jakieś znaczenie, że coś symbolizuje... ale wielkie dzięki <lol>

ocenił(a) film na 10
Eanvy

tu znajdziesz wszystko.
http://www.film.org.pl/prace/wilhelm.html
w do osby wyzej. pierszy nie bylo to na koniu. to bylo bodajze drugie ale wlasnie od tego drugiego wzielo nazwe

Adder

Wielkie dzięki jestem uświadomiona... ;)

ocenił(a) film na 8
Eanvy

Krzyk Wilhelma to często żart ze strony filmowców. Sam w sobie jest dosyć dziwaczny, zabawny i bardzo charakterystyczny. Pojawił się w kilkudziesięciu filmach, prawdopodobnie właśnie jako zabawka dla dźwiękowców, którzy starali się wpleść ten dziwny wrzask w scene tak, by wydało się to naturalne. Wydaje mi się, że żart łatwiej załapać gdy zna się ten dźwięk, uważnie oglądaj LotRa II i pewnie go wyczaisz :3

ocenił(a) film na 8
regash

Czego to się czlowiek na stare lata nie dowie :)

Eanvy

taa... ten krzyk pojawia się we wszystkich filmach związanych z Georgem Lucasem. Na YT znajdziesz komplikację wszystkich fragmentów filmów z tym krzykiem

ocenił(a) film na 10
basik57

Właściwie ten krzyk pojawia się

ocenił(a) film na 10
Adder

... W prawie każdym filmie gdzie ktoś ma powód do krótkiego krzyku :D (wybaczcie 2 posty. urwało mi sentencje)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones