PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 381
ocen
8,3 10 1 508381
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

EVENSTAR scena.....

ocenił(a) film na 9

Moja najlepsza scena w DWU WIEŻACH to zdecydowanie EVENSTAR - wizja starości i śmierci Aragorna jaką w Rivendell widzi Arwena w narracji swego ojca Elronda i jego słowa '' NIE BĘDZIE DLA CIEBIE POCIESZENIA,ŻADNEGO POCIESZENIA BY ZAŁAGODZIĆ BÓL JEGO ODEJŚCIA''....

twórcy mieli dobrą imaginację i koncept,że udało im sie coś takiego pokazać - nie jestem stricte romantyczką - może nie jestem w ogóle ale ta scena należy do najbardziej wymownych i chyba nie tylko dla romantyków - ukazuje los ludzki i postawienie przed trudnym wyborem, każdy może ją tak czy owak odnieść do swego życia i swoich postaw, jest piękna a przecież nie ma jej w książce bo wątek Arweny i Aragorna jest marginalny w sześcioksiągu literackim, za wyjątkiem dodatku o tej dwójce - możemy pogratulować a powinniśmy docenić pomysłowość twórców dzięki którym mieliśmy okazję i możliwość ujrzeć wątek tej pary.......

Baronek7

też mi się da scena podobała i dobrze to opisałaś !! ;) no niestety umieramy i nic z tym nie zrobimy a na pewno wielu chciało by żyć bardzo długo młodym ale tak się nie da ........ :(

ocenił(a) film na 10
Baronek7

Świetnie napisane i zgadzam się całkowicie. Piękna, nostalgiczna scena. Idealnie ukazany ten motyw cierpienia Arweny. Jedna z moich ulubionych scen z całej trylogii. Pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 8
Baronek7

Mnie też to zawsze bierze... Może dlatego, że śmierć u Tolkiena jest często łagodnym wyborem, a nie tragedią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones