PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 381
ocen
8,3 10 1 508381
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

zauwazyliscie ,ze logolasowi nie koncza sie strzaly? (nie mogl wziazc od kogos bo ma swoje zielone i inaczej wygladaja) najpierw walcza z wargami a potem gdy docieraja do helmowego jary legolas znow ma wszystkie strzaly ;p blad w filmie taki ale mnie strasznie wkurza

ocenił(a) film na 9
rotanimod

W książce było, że wyciągał strzały z trupów swoich wrogów. Nie widzę problemu.To prawda, że czasami strzały się łamią, ale te są przecież elfickie ;)

ocenił(a) film na 8
Alvin_fw

skoro nie widzimy non-stop jednego bohatera to możliwe, że dorabia, odzyskuje lub przemalowuje te od wrogów:) bardziej - spore uproszczenie - niż błąd.

ocenił(a) film na 9
pseudoalias

no ok ; pniech bedzie ,ze wyciaga :d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
SRAKINreinkarnacja

zalosny jestes ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
SRAKINreinkarnacja

A jak wysadzili mur to Legolas nie walczył wręcz ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
SRAKINreinkarnacja

Widzę, że wykrywanie trolla nie jest waszą mocną stroną. Dalsze karmienie niewskazane.

SRAKINreinkarnacja

To obejrzyj dokładniej.

ocenił(a) film na 9
SRAKINreinkarnacja

Widzę że bardzo nieuważnie oglądałeś ten film. Legolas kilkakrotnie używa sztyletów (są w pochwach koło kołczanu). Zabija nimi kilku Uruk-hai w Helmowym Jarze i odcina linę utrzymującą wieżę na mumakilu (bitwa na Polach Pelennoru).

ocenił(a) film na 9
SRAKINreinkarnacja

Chwila, ja cię kojarzę. Trollowałeś już na innym forum. Prawie znowu dałem się podpuścić ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones