Włoski dla początkujących

Italiensk for begyndere

2000 1 godz. 52 min.
7,1 5 385
ocen
7,1 10 5385
4 689
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":4}
powrót do forum filmu Włoski dla początkujących
 • brazil ocenił(a) ten film na: 6

  Mnie ten film nie zachwycił. Szczerze powiedziawszy byłem zmęczony oglądaniem tych życiowych nieudaczników. Postacie owszem bardzo wyraziste, oryginalne, ale mnie denerwowało gapiostwo i nieudacznictwo niektórych bohaterów. Na mnie pozytywne wrażenie wywarł Hal-finn (czy jakoś tak) choć jak ktoś wcześniej zauważył nie jest on akurat dobrym wzorem do naśladowania. Co do treści filmu to uważam że film niczym się nie wyróżnia, ot kolejna historyjka o potrzebie kochania i bycia kochanym więc nic wybitnego...

 • marzena_12 ocenił(a) ten film na: 9

  brazil Życiowi frustraci na różne sposoby poradzili sobie ze swoimi problemami, a TY chyba popełniłeś błąd oglądając ten film. Według mnie jest to film o bardzo przeciętnych ludziach którzy pokonują własne ograniczenia i tym samym dają nadzieję innym (być może nieudacznikom). Klimatyczna, prosta historia.

 • brazil ocenił(a) ten film na: 6

  marzena_12 Moje rozczarowanie wynika z tego, że film przez długi czas zajmował pierwsze miejsce na liscie TOP100 filmwebu, a pierwsze miejsce zobowiązuje. Spodziewałem się czegoś fantastycznego, a film niczym szczególnym mnie nie zachwycił.

 • Otto_F ocenił(a) ten film na: 6

  brazil ja jestem może mniej krytyczny, ale też do zachwytów mi daleko