PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854974}

Włoskie wakacje

Made in Italy
5,5 6 860
ocen
5,5 10 1 6860
4,4 7
ocen krytyków
Włoskie wakacje
powrót do forum filmu Włoskie wakacje

Ani to dramat - nie poczułem tego żalu, rozpaczy itp. Ani to komedia - no cholibka - zaśmiałem się raz. Sala też. Ani to obyczaj. Miałem wrażenie, że to taki, jakby to ująć "zadaniowy film". Zakuć, zaliczyć,zapomnieć. Tak po studencku. Nie można mieć (niestety) wszystkiego naraz. Obejrzało się to. Płasko. Bez emocji, bez choćby na sekundę - ukłucia niepokoju, wkurzenia, jakoś tak... nijak. In plus - widooooooooooki. Parafrazując sparafrazowane piosenki na YT ;))) - "na emeryturę jadę, na emeryturę ja, na emeryturę jadę ja tera". Ja tam na starość CHCĘ! Piękne. Wiem że praca kamery, wiem ze obróbka post, Ale Toskania jest ŚLICZNA. To taki dodateczek, ale film hmmm. Jak się komuś chce obejrzeć, to ani porazi, ani zanudzi ,takie ciecierecie.

kermitzaba

W porównaniu z tym to "Pod Słońcem Toskanii" i "Dobry rok" to arcydzieła. Jestem mega wyrozumiała wobec wakacyjnych klimatów, łyknęłam "Paryż może poczekać" bez zastrzeżeń, a fabuły tam nawet nie było. Ale "Włoskie wakacje" to jednak pomyłka

ocenił(a) film na 10
kermitzaba

Film to drama I jest przepelniony emocjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones