Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:18

Zobacz Włoskie wakacje zwiastun

Film

Made in Italy

2020 1 godz. 34 min.
896
chce zobaczyć
{"id":"854974","linkUrl":"/film/W%C5%82oskie+wakacje-2020-854974","alt":"Włoskie wakacje","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/49/74/854974/7926398.2.jpg"}
Robert z synem przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Włoskie wakacje
Zwiastun nr 1 (polski) 2:18
Włoskie wakacje
Zwiastun nr 2 (polski)
Włoskie wakacje
Zwiastun nr 1 2:24
Włoskie wakacje - Zwiastun Nr 1 (polski) Włoskie wakacje - Zwiastun Nr 1 (polski)

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawiaMalownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

dystrybucja
M2 Films
studio
CrossDay Productions Ltd. / HanWay Films / Indiana Production Company / Więcej...
tytuł oryg.
Made in Italy
inne tytuły
Włoskie wakacje Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Coś mi to przypomina...

  czita007

  Toskania, Lindsay Duncan, młodzi zakochani i dom do remontu = Pod słóńcem Toskani :D Ale jestem bardzo ciekawa, tym bardziej, że Neeson dla mnie to głównie filmy akcji ;)

 • komedia czy melodramat ?

  Blade01

  czy oba

  • Klasyka gatunku

   Siusiumaru

   Jak w tytule - akcja filmu to klasyczna tego typu historia: jest miłość, są jakieś tam problemy, traumy, na końcu happy end, a to wszystko z malowniczym krajobrazem w tle. Nic odkrywczego, ale ogląda się bardzo przyjemnie :) Oceniając dałabym 6, no może takie 7 z minusem (sporym).

   • Zwiastun

    Falkor1

    Liam Neeson i Micheal Richardson w rolach ojca i syna, którzy kiepsko się ze sobą dogadują. A będą musieli się porozumieć, bo czeka ich sprzedaż domu, który zostawiła w Toskanii zmarła żona/matka. https://www.youtube.com/watch? v=tJHcv0Pm0RU Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery