PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94738}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in 80 Days
6,4 51 956
ocen
6,4 10 1 51956
4,6 8
ocen krytyków
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum filmu W 80 dni dookoła świata

Inaczej nie potrafię tego określić. Katastrofa. Jednak zdziwiło mnie gdy ujrzałem jakie straty przyniosło producentom "W 80...". Ogromny budżet nawet się nie zwrócił a z tego co pamiętam u nas w Polsce było o tym filmie głośno. Cóż, nawet nasze wycieczki szkolne nie były w stanie uratować tego gniota ;) Nie podobał mi się wówczas gdy oglądałem go w kinie, a tym bardziej teraz. Strata czasu

ocenił(a) film na 2
MikeyS

Mogło by się wydawać, że ekranizacji "W 80 dni dookoła świata" J. Verne nie można schrzanić.. Dokonano tego! Budżet jak przypuszczam był SPORY, mnóstwo znanych i dobrych aktorów w rolach epizodycznych... W ekranizacjach można wiele zmienić, ale ta ? "ekranizacja" ? była po prostu słaba. Wszystkie fabularne, które widziałem, były słabe, ale, ta pobiła rekord. Najlepiej wyszła chyba ekranizacja animowana - rysunkowa.
Wciąż mnie zadziwia jak to można było aż tak źle zrobić!

ocenił(a) film na 2
kkutz

Dramatycznie zły film.

Wizard1984

przeciwnie: bardzo fajna komedia, ale trzeba miec poczucie humoru. mozna je nabyc w aptekach, cena przystepna.

kotbury

Nie każdy może mieć takie poczucie humoru,żeby ze wszystkiego się cieszyć ! Film z książką ma jedynie wspólny tyluł! Książkę uwielbiam i czytając ją wielokrotnie się śmiałam ,ale w tej wersji filmu nie znalazłam nic dla siebie ️według mnie najlepsza wersja filmu to ta z Pierce'm Brosnanem,a tuż po niej ta z 1956 roku

MikeyS

Bzdury. Nie masz pewnie poczucia humory oraz dzieci . Film fajnie się ogląda szczególnie z dzieciakami.

ocenił(a) film na 2
Mirko_Kaos

No to moze ale dla ludzi be dzieci to gniot.

MikeyS

Parodie powinny być śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones