PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521206}

W ciemność. Star Trek

Star Trek Into Darkness
7,1 84 932
oceny
7,1 10 1 84932
6,1 16
ocen krytyków
W ciemność. Star Trek
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek

Efekty Specjalne

ocenił(a) film na 8

Najlepsze i najbardziej realistyczne (o ile mozna o takich mowic w sci-fi) efekty jakie do tej pory
widzialem ! Do tego idealnie dopasowana muzyka, poprostu IDEALNIE. Film wykonany
perfekcyjnie od strony wizualnej, widać dbałość o każdy szczegół wykonania technicznego.
Jednak od strony fabularnej TYLKO zadowalający, bardzo przewidywalny ale oferujący tą
przewidywalność w pięknym opakowaniu.
Co mnie nie przekonało to aktorstwo. O ile brawa można bić Benedyktowi Cumberbatchowi w
roli Khana za baaardzo klimatyczną postać, ewentualnie Zacharemu Quinto za przekonywującą
rolę Spocka o tyle już Kapitan Kirk najbardziej przypomina mi Stiflera z American Pie a Nyota
Uhura hmm no jakoś nie mogę na nią poważnie spojrzeć...
No i Enterprise zbudowany z super materiałów mogących przetrwać prędkość WARP a
spalający sie w ziemskiej atmosferze.. no nic wytłumaczmy to brakiem tarcz :)
Ogólnie film miły dla oka, czas bardzo szybko przy nim mija a to chyba najważniejsze :)

Pozdrawiam
K.

ziouu

Efekty?Ten aspekt był akurat do przewidzenia,czyli można się było spodziewać że będą dobre(jak na współczesną produkcje Sci-Fi z wysokim budżetem) ale czy były rewolucyjne,raczej nie.

narin2o3

No poza tym tworzyło je studio Digital Domain,które już dawno przegoniło ILM i teraz goni WETA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones