Star Trek Into Darkness

2 godz. 9 min.
7,1 83 289
ocen
7,1 10 83289
13 483
chce zobaczyć
5,9 11
ocen krytyków
{"rate":5.909091,"count":11}
{"type":"film","id":521206,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Star+Trek+Into+Darkness-2013-521206/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek
  • Eldeyerli ocenił(a) ten film na: 8

Film jest nierówny. Ma dużo głupot i scenariusz mógł być trochę lepszy. Zbyt szybko pokonują Khana, stary Spock z przyszłości mówi im co mają zrobić by go pokonać?! haha
    Ale mimo wszystko film świetnie się oglądało, dużo akcji, wygląda genialnie mądrze użyli cgi i chyba wykorzystali dużo "praktycznych" efektów bo cały film jest namacalny, "prawdziwy".
    Dobrze napisane postacie. Świetnie jest przedstawiona ta relacja Kirk -Spock. Byłem zaskoczony, ta scena jak Kirk "umiera" jest genialna, naprawdę coś mnie ruszyło. Kirk powinien pozostać martwy to by bardzo podniosło ocenę.
    Dobry humor (czasami bo no scena z dr Carol w bikini WTF to miało być śmieszne czy jak?!)
    Bardzo dobra gra aktorska Spock 10/10 Kirk 10/10
    Khan trochę przesadzony według mnie ale może o to chodziło.

• niemozliwe ocenił(a) ten film na: 8

Eldeyerli Popieram :) Zdarzają się jakieś bezsensowne wpadki, ale ogólnie efekt według mnie bardzo dobry.

• Gregor4567 ocenił(a) ten film na: 9

Eldeyerli https://www.youtube.com/watch?v=5Ymcq7BNgiI
    świetna scena

• ciosina ocenił(a) ten film na: 6

Eldeyerli Najlepszy film sf dekady . Piękna myśl przewodnia jaką jest przyjaźń. Ostatni film, w którym poprawność polityczna nie decydowała o fabule.