PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1231}

W imię ojca

In the Name of the Father
8,0 51 974
oceny
8,0 10 1 51974
7,8 22
oceny krytyków
W imię ojca
powrót do forum filmu W imię ojca

10/10

ocenił(a) film na 10

Wyśmienity film. Genialna rola DDL. Wspaniała muzyka. Idealnie
przedstawione czarne karty z historii Wielkiej Brytanii. Dla mnie
ARCYDZIEŁO

ocenił(a) film na 9
drzeeewo

Szkoda tylko, że nie doceniła tego filmu Amerykańska Akademia Sztuki Filmowej, ale kto by się tam przejmował nagrodą przyznawaną w większości tym filmom, które najwięcej zarobiły.

Polecam 10/10
i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
drzeeewo

Czarne karty z historii Wielkiej Brytanii.... i Irlandii. Nie zapominaj, ze film pokazuje WZAJEMNE miedzy nimi stosunki! Warto pamietac, ze to jednak Irlandczycy podkladali bomby!!! A wsadzanie niewinnych ludzi do wiezienia zdarza sie wszedzie, nie tylko w Wielkiej Brytanii. Nie chce tu wnikac w kwestie "racji", nie mowie o przyczynach tego konfliktu, ale nie mozna mowic o czarnych kartach UK, bo to sa rowniez czarne karty Irlandii.

Day-Lewis jakos mi w tej roli nie pasuje. Ciezko mi nawet powiedziec dlaczego, bo przyczepic sie do jego gry nie potrafie. Genialna gre zaprezenotowal za to aktor grajacy Giuseppe.

Ogolnie-swietny film!
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
drzeeewo

Absolutnie zgadzam się jest to jeden z najwybitniejszych filmów kinematografii. Buduje klimat świetną muzyką od samego początku, świetny scenariusz. Dialogi bohaterów są wyważone dają przykład jak trzeba budować klimat filmu, aby na końcu widź mógł odczuwać jak najwięcej odczuć. Arcydzieło 10/10 pod każdym względem!!

ocenił(a) film na 8
DonGiovanni

Jesli tak bardzo spodobal sie wam ten film, to polecam "Some mother`s son". Ten sam rezyser, podobna tematyka. Film mniej znany, ale zdecydowanie lepszy!

drzeeewo

GENIALNY film. 10/10. Rola DDL odegrana po mistrzowsku.

Jacetto888

rewelacyjne kino z rewelacyjnym aktorstwem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones