PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640446}
6,1 42 971
ocen
6,1 10 1 42971
5,6 25
ocen krytyków
W imię...
powrót do forum filmu W imię...

rozmowy z siostrą. Później jest tylko gorzej i coraz gorzej. Czy naprawdę nie można niektórych kwestii pozostawić w sferze niedopowiedzenia? Ta scena rozmowy z siostrą była zupełnie niepotrzebna. Czy scenarzysta ma widza za półgłówka?

abhaile

spójrz na to inaczej. może scenarzysta założył, że do momentu telefonu wszystko już jest jasne czyli wręcz przeciwnie - ma widza za ogarniętego. Natomiast ta scena to wykrzyczenie frustracji przez bohatera, próba zrzucenia ciężaru, wentyl bezpieczeństwa otwarty za późno.

ocenił(a) film na 7
abhaile

Rozmowa z siostrą jeszcze była w porządku. Nie odniosłam wrażenia, że coś jest odkrywanie. Siostra nie słyszała, nie rozumiała pijane chwili słabości. Natomiast dalej rzeczywiście było fatalnie. A koniec -dno

ocenił(a) film na 3
Viola__filmweb

ja uważam że scena z siostrą to najwartościowsza scena w filmie. Bardzo wymowna, bo tak jak napisałaś - siostra słucha ale nie słyszy. Do tego bardzo zabawna, bo sam wydźwięk filmu nie napaja optymizmem. Ogólnie uważam, że razem z ,,Twarzą,, to najsłabszy film Szumowskiej. Wrzucenie naszych narodowych wad, fobii , uchybień i stereotypów do miksera i już - jest ,,dzieło". Chyra wspaniały.

marniek

Mnie najbardziej rozwaliło samobójstwo dzieciaka. My tu dylematy homo niewiadomo, a tu ginie niedojrzałay jeszcze chłopak, który mając kłopot ze swoją seksualnością, pod opieką pełną "wsparcia " oddaje życie walkowerem. I nikt tu nie widzi prpblemu! Zwłaszcza w kontekście podobnej śmierci w poprzedniej parafii.
Sorry, ale dla mnie to tu jest rzeczywisty problem i filmu, i odbiorców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones