Film

W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas

Vegas Vacation
1997
1 godz. 33 min.
6,7 19 567
ocen
6,7 10 1 19567
1 790
chce zobaczyć
Clark Griswold otrzymuje dużą premię. Z tej okazji postanawia zabrać rodzinę na wakacje do Las Vegas. Więcej Mniej
W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Clark Griswold (Chevy Chase) otrzymuje podwyżkę za wynalezienie wiecznotrwałej żywności i postanawia zabrać swoją rodzinę do bajecznego Las Vegas. Po pechowym locie Griswoldowie docierają do hotelu Mirage. Clark okazuje się być nieustępliwym hazardzistą i przegra wszystkie pieniądze w kasynie. W Ellen (Beverly D'Angelo) zakochuje sięClark Griswold (Chevy Chase) otrzymuje podwyżkę za wynalezienie wiecznotrwałej żywności i postanawia zabrać swoją rodzinę do bajecznego Las Vegas. Po pechowym locie Griswoldowie docierają do hotelu Mirage. Clark okazuje się być nieustępliwym hazardzistą i przegra wszystkie pieniądze w kasynie. W Ellen (Beverly D'Angelo) zakochuje się artysta estradowy Wayne Newton. Audrey (Marisol Nichols) rozpoczyna karierę tancerki go-go w klubach, a Rusty (Ethan Embry) zaprzyjaźnia się z wpływowymi ludźmi. Wspólna przyszłość rodziny wisi na włosku.

boxoffice
$37 400 360 na świecie
$36 400 360 w USA
$1 000 000 poza USA
na podstawie
Elisa Bell (materiały do scenariusza, historia) /
dystrybucja
Warner Home Video
studio
Jerry Weintraub Productions / Warner Bros.
tytuł oryg.
Vegas Vacation
inne tytuły
National Lampoon's Vegas Vacation (pełny tytuł) USA
National Lampoon's Las Vegas Vacation (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Gdy Rusty wygrywa swoje pierwsze auto, wrzuca do automatu jedną monetę. Jednak aby wygrać samochód należy wrzucić o dwie monety więcej.
Gdy Clark przebywa na scenie razem z Siegfried'em i Roy'em, możemy zaobserwować jak jego mowa nie ma synchronizacji z ruchem warg.
Kiedy Ellen jedzie taksówką do posiadłości Newtona, na drzwiach samochodu możemy dostrzec odbicie osoby z ekipy realizacyjnej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych