PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11297}

W przebraniu mordercy

Dressed to Kill
6,6 3 922
oceny
6,6 10 1 3922
7,2 9
ocen krytyków
W przebraniu mordercy
powrót do forum filmu W przebraniu mordercy

Cóż za totalna niesprawiedliwość, swoją rolą przyćmiła kreacje Dickinson i Caine'a a to dzięki niej film odniósł sukces , a tu nominacja do Złotej maliny i nagroda Saturna dla Dickinson, która właściwie za wiele nie pokazała na ekranie, jedna nominacja do Złotego Globu dla Allen w kategorii Najlepsza obiecująca nowa aktorka to zdecydowanie za mało, takie coś może zachwiać pewnością siebie, może stąd jej słabsza kreacja w "Wybuchu".

ocenił(a) film na 8
arkadius_4

Dickinson nigdy wcześniej nie pokazała tak wiele (ciała). Dojrzała ale wciąż oszałamiająca.... JFK szalał na jej punkcie kiedyś.

ocenił(a) film na 8
jagode

Pokazała - „Big Bad Mama” - tutaj w zasadzie pokazała niewiele bo w scenie pod prysznicem jest dublerka.

ocenił(a) film na 8
BMovieManiac

O ! naprawdę dublerka ? to mnie zaskoczyłeś... Big Bad Mama nie widziałem...zaraz to nadrobię. Dzięki.

ocenił(a) film na 8
BMovieManiac

Naprawdę dublerka ? to mnie zaskoczyłeś ,nie miałem pojęcia. Big Mamy nie widziałem, zaraz to nadrobię. Dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones